آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در زمینه NLP
رویدادها

دانشگاه کاشان برگزار می‌کند: وبینار آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در زمینه NLP

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  انجمن علمی علوم کامپیوتر دانشگاه کاشان قرار است وبینار آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در زمینه NLP پردازش زبان طبیعی را برگزار کند.
  به گزارش هوشیو، پردازش زبان طبیعی (NLP) درواقع آموزش زبان انسانی به ماشین‌هاست. در پردازش زبان طبیعی به مجموعه داده‌های زبانی نیاز داریم که بتوانیم روی آن‌ها پردازش انجام دهیم. پردازش زبان طبیعی را می‌توان بخش پیوند زبان طبیعی و زبان‌های مصنوعی مانند زبان‌های برنامه‌نویسی نامید.

  آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در زمینه NLP
  مانند دیگر بخش‌های هوش مصنوعی، NLP هم با سرعتی فزاینده درحال رشد و پیشرفت است و طبیعی است که علاقه‌مندان به این حوزه، محتاج به‌روز شدن درباره آخرین دستاوردها و تحولات این حوزه وسیع باشند.
  به همین منظور انجمن علوم کامپیوتر دانشگاه کاشان قصد دارد وبیناری رایگان با عنوان «آخرین دستاوردهای هوش‌‌‌‌‌‌‌ مصنوعی در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ NLP» برگزار کند.
  این وبینار روز یکشنبه، ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۰ و راس ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد. مدرس وبینار رایگان آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در زمینه NLP دکتر مهدی رضا قلی زاده خواهد بود. وی دانش‌آموخته برتر کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران، دانش‌آموخته دکتری دانشگاه در زمینه سیستم‌های کنترل هوشمند در دانشگاه مک‌گیل، محقق گروه پردازش زبان طبیعی هوشمند در شهر مونترئال شرکت هوآووی و صاحب بیش از ۲۰ مقاله در کنفرانس‌ها و ژورنال‌های معتبر بین‌المللی و بیش از ۱۰ اختراع ثبت‌شده است.
  وبینار رایگان آخرین دستاوردهای هوش مصنوعی در زمینه NLP از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود و پلتفرم آن ادوبی کانکت خواهد بود.
  افرادی که قصد شرکت در این وبینار را دارند باید ابتدا ادوبی کانکت را نصب کرد (البته در صورت تمایل به اتصال میکروفن و استفاده بهتر از محیط) و سپس از طریق لینکی که دقایقی قبل از شروع وبینار در کانال و بیو پیج اینستاگرام انجمن علمی علوم کامپیوتر دانشگاه کاشان قرار می‌گیرد، اقدام به ورود به وبینار کنند. آیدی پیج و کانال kucssa@ است.
  همچنین در صورت بروز مشکل یا وجود سوال، می‌توان با آیدی kcomputerscienc@ ارتباط برقرار کرد.

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  راهکارهای هوشمند شریف ؛ به دنبال رفع نیازهای صنعت و جامعه

  مقاله قبلی

  شکست بازیکنان حرفه‌ای ماژونگ توسط هوش مصنوعی Suphx مایکروسافت

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.