مهارت های هوش مصنوعی
اخبار

آزمون مهارت های هوش مصنوعی ، طرحی مشترک از کیان کتانفروش و اندرو ان جی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه
  سایت ورکرا (Workera) آزمون‌های استانداردی را طراحی کرده است تا مخاطبان و علاقه‌مندان هوش مصنوعی مهارت‌های خود را در ۶ زمینه‌ی مختلف ارزیابی کنند. این آزمون‌ مهارت های هوش مصنوعی ، توسط تیمی از متخصصان هوش مصنوعی به سرپرستی دکتر اندرو ان‌جی و کیان کتا‌ن‌فروش ارائه شده‌اند. کیان کتان‌فروش مدرس ایرانی علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد است. وی در گروه علوم کامپیوتر با پروفسور ان‌جی از چهره‌های برجسته هوش مصنوعی یادگیری عمیق را تدریس می‌کند.
  این ۶ آزمون انطباقی مبتنی بر رایانه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که موضوعات مختلف هوش مصنوعی را پوشش دهند. این موضوعات عبارتند از :

  • مهندسی یادگیری ماشین
  • پژوهشگری یادگیری ماشین
  • دانشمند داده، تحلیلگر داده
  • مهندسی نرم‌افزار-یادگیری ماشین
  • مهندسی نرم‌افزار

  مهارت های هوش مصنوعیدانش‌جویان و افراد متخصص باتجربه در هر سطحی که هستند می‌توانند از این آزمون‌ها برای شناسایی نقاط ضعف و قوت ،شناخت میزان مهارت های هوش مصنوعی خود استفاده کنند و مسیر دستیابی به اهداف شغلی خود را تسهیل کنند تا بینش شغلی منحصر به فردی کسب کنند. از دیگر امکانات این سایت این است که می‌توانید مهارت‌های خود را با دیگر اعضای سایت که در شرکت‌ها و دانشگاه‌ها کار می‌کنند مقایسه کنید. لازم به ذکر است که نتایج آزمون‌ها با دیگران به اشتراک گذاشته نمی‌شود مگر آنکه فرد درخواست دهد. به عنوان مثال می‌توانید از سایت ورکرا بخواهید تا عملکرد شما را با یک شرکت در میان بگذارد تا به روند استخدام شما کمک شود.
  شما هر ماه می‌توانید یک بار خود را محک بزنید، در نتیجه قادر خواهید بود مهارت های خود را به طور منظم در حین یادگیری ارزیابی کنید. هر کدام از این ۶ آزمون به طور متوسط ۱۵ طول می‌کشد.
  ورکرا یکی از بزرگترین انجمن‌های هوش مصنوعی در جهان است و در حال حاضر نزدیک به ۴۰۰ هزار بار مهارت‌های افراد را اندازه‌گیری کرده است. استفاده از آزمون‌ها و امکانات سایت ورکرا رایگان است و تنها کافیست در سایت ثبت نام کنید.

  منبع : https://workera.ai

  آخرین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  هوش مصنوعی در گوگل می‌خواهد بر دنیای فناوری تسلط یابد!

  مقاله قبلی

  فی فی لی چطور زن شماره یک هوش مصنوعی شد: از تمیز کردن خانه‌ها تا تدریس در استنفورد

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.