شرکت هوش مصنوعی رسا
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

آشنایی با شرکت هوش مصنوعی رسا

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت هوش مصنوعی رسا ارائه کننده محصولات تکنولوژیک مبتنی بر الگوریتم‌های هوش مصنوعی است که در سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده‌ است. از جمله خدمات و محصولات هوش مصنوعی رسا می‌توان به رساموزیک؛ دستیار صوتی آوادانا و سامانه تبلیغات هدفمند محیطی رسا اشاره کرد.

  سیستم هوش مصنوعی رساموزیک مجهز به تکنولوژی بازشناسی گفتار است که می‌تواند صدای کاربر را شنیده و پیام او را بفهمد در نتیجه با گفتن نام موسیقی مورد نظر، آن را پخش نماید. کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها از جمله بازار هدف این محصول است.

  از دیگر محصولات شرکت هوش مصنوعی رسا می‌توان به دستیار صوتی آوادانا اشاره کرد. دستیار صوتی آوادانا مجهز به تکنولوژی بازشناسی گفتار و می‌تواند جایگزین باجه‌های اطلاع‌رسانی و یا تکمیل‌کننده تابلوهای راهنما شود. این دستیار صوتی می‌تواند صدای کاربر یا سوالات صوتی آنها را با استفاده از میکروفون گرفته و با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی، فرکانس صوتی را پردازش و تحلیل کرده و به تعابیر مناسب تبدیل کند.

  دستیار صوتی آوادانا را می‌توان بر روی استندهای مانیتوری یا سیستم‌های صوتی در مراکز خرید، بیمارستان‌ها و مراکز عمومی ‌اجرا کرد.از آنجا که این سیستم محدودیتی برای ارائه مکان‌های متعدد ندارد می‌تواند راهنمای خوبی برای آدرس‌دهی مجموعه‌های بزرگ باشد. از مزایای این سیستم می‌توان به تجربه کاربری آسان نسبت به نمونه‌های مرسوم، کاهش هزینه‌های مجموعه و افزایش عملکرد در پاسخگویی اشاره کرد.

  تبلیغات هدفمند آنلاین و محیطی از دیگر خدمات هوش مصنوعی رسا است.

  تبلیغات هدفمند محیطی رسا با استفاده از روش‌های مختلف مانند استفاده از دوربین‌های نظارتی اطلاعات مورد نیاز برای تحلیل مخاطب را بدست می‌آورد و پس از آن به کمک روش‌های نوین آنالیز داده مانند الگوریتم‌های هوش مصنوعی، ویژگی‌های موثر در دسته‌بندی سلیقه‌ای مانند سن و جنسیت استخراج می‌شود و مناسب‌ترین محتوای تبلیغاتی برای افراد حاضر در محیط انتخاب شده و به کمک سیستم‌های انتقال محتوا مانند نمایشگر‌ها و سیستم‌های صوتی و یا هر سیستم انتقال محتوای دیگری، به مخاطبین ارائه می‌شود.

   


  شرکت هوش مصنوعی رسا در یک نگاه

  شرکت هوش مصنوعی رسا


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  قابلیت‌های هوشمند سامانه روان نویس

  مقاله قبلی

  ۱۰ روند برتر هوش مصنوعی که در آینده اوج می‌گیرند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.