آموزش آنلاین یادگیری ماشین
رویدادها

آموزش آنلاین یادگیری ماشین به صورت رایگان!

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

یادگیری ماشین روشی برای تجزیه‌وتحلیل داده‌هاست که به واسطه آن می‌توان توسعه مدل‌های تحلیلی را به هوش مصنوعی آموزش داد تا هوش، به طور خودکار این عملیات را انجام دهد. این رشته، شاخه‌ای از هوش مصنوعی است که مبتنی بر ایده شبیه‌سازی ماشین‌ها بر اساس ذهن انسان‌هاست. تا حدی که سیستم‌ها بتوانند با حداقل مداخلات انسانی از داده‌های دریافتی و دیتاست‌های موجود، فرایندها را بیاموزند، الگوها را شناسایی کرده و در نهایت خودشان تصمیم بگیرند.

اما آیا راهی هست که از طریق آنلاین و به صورت رایگان در عرض ۳۰ روز یا کمتر از این مدت، به یک متخصص یادگیری ماشین تبدیل شویم؟ پاسخ به این سوال مثبت است! رشته یادگیری ماشین که از زیرمجموعه‌های علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی است، یکی از اصلی‌ترین شاخه‌های حال حاضر برای توسعه دانش هوش مصنوعی به شمار می‌رود. با شرکت در آموزش آنلاین یادگیری ماشین می‌توانید به دروس و سرفصل‌های آموزشی این رشته دسترسی یابید و طبق برنامه‌ریزی آموزشی استادان برگزیده، این رشته را فراگیرید.

دوره پنج روزه آموزش آنلاین یادگیری ماشین

برای کمک به یادگیری بهتر علاقه‌مندان، پنج ویدئوی آموزش تصویری با نسخه دمو و کدگذاری، بعد از ثبت‌نام در اختیار شما قرار می‌گیرد. و در ادامه، می‌توانید به این توانایی‌ها دست پیدا کنید:

  • با استفاده از Scikit Learn یک مدل یادگیری ماشین تحت نظارت بسازید.
  • با استفاده از MLxtend یک مدل رگرسیون یادگیری ماشین بسازید.
  • با استفاده از XGBoost یک مدل رگرسیون یادگیری ماشین بسازید.
  • از مدل Eli5 برای یادگیری ماشین استفاده کنید.
  • با استفاده از PyMC3 یک مدل یادگیری ماشین بسازید.
مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان مبانی PyTorch برای یادگیری ماشین

هدف از برگزاری این دوره آموزشی این بوده است که به افراد مشتاق یادگیری ماشین فرصتی رایگان با تدریسی آسان، میسر شود تا علاقه‌مندان به این حوزه بتوانند این مهارت را بیاموزند یا داشته‌های خود را تقویت کنند. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به یادگیری ماشین و هوش مصنوعی علاقه دارید و نمی‌دانید از کجا باید یادگیری را آغاز کنید، این بهترین فرصت برای شروع آموزش هوش مصنوعی است.

یکی از ویژگی‌های این دوره که آن را نسبت به دوره‌های مشابه منحصربه‌فرد کرده، این است که بسیاری از مباحثی که نیاز به دقت بیشتر دارند، به صورتی ساده‌ سازی و آموزش داده می‌شوند که یادگیری آن‌ها دشوار نباشد. این روش آموزش به آن دلیل است که افرادی که می‌خواهند در این زمینه متخصص شوند، به دلیل دشواری یا پیچیدگی مباحث از دنبال‌کردن علاقه خود دلسرد نشوند.

از همین رو، دوره پنج روزه آموزش آنلاین یادگیری ماشین که به صورت رایگان برگزار می‌شود، می‌تواند راهی آسان برای درک و شناخت مفاهیم اصلی و تخصصی این دانش باشد و فرصتی برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند تا از نقطه صفر شروع کنند و تا متخصص شدن در این موضوع پیش بروند.

برای ثبت‌نام و شرکت در این دوره به این لینک مراجعه کنید:

ثبت نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

انقلاب فناوری در ۱۴۰۰ با حمایت از پارک های علم و فناوری استان‌ها

مقاله قبلی

بینایی ماشین و بینایی کامپیوتر؛ تفاوت‌ها، شباهت‌ها و کاربردها

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.