جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 آپدیت جدید نسخه بتای ماشین‌‌های تمام خودران تسلا

آپدیت جدید نسخه بتای ماشین‌‌های تمام خودران تسلا

به‌زودی شرکت تسلا به‌روزرسانی جدید نسخه بتای ماشین‌‌های خودران خود را کامل می‌کند و این آپدیت همراه با پیشرفت‌‌‌هایی چشمگیر در این سیستم ارائه می‌شود.

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا اعلام کرده که این شرکت قرار است به‌‌روزرسانی جدید ماشین‌‌های کاملاً خودران را با همراه با «عملکردهای جدید» و «امکانات چشمگیر» منتشر کند و به‌‌زودی نسخه کامل‌‌تری از این آپدیت منتشر خواهد شد.

ماه گذشته، تسلا شروع به انتشار اولین به‌‌روزرسانی نرم‌‌افزار Full Self-Driving Beta برای گروه محدودی از دارندگان این خودورها کرد تا این آپدیت و ویژگی‌های جدید را روی ماشین‌‌های خودکار آزمایش کند.

طی چند هفته گذشته، این شرکت خودروسازی به‌‌روزرسانی‌‌های نرم‌‌افزاری را با رفع اشکال و قابلیت‌‌های جدید بر اساس بازخورد آزمایش‌‌کنندگان اولیه بتا منتشر کرده است. به گفته ماسک، انتظار می‌‌‌رود این پیشرفت‌‌ها منجر به انتشار گسترده‌‌تری از نرم‌‌افزار Tesla’s Full Self-Driving Beta شود. این نرم‌‌افزار، امکان هدایت کاملا خودکار ماشین‌های تسلا را برای دارندگان این ماشین‌ها فراهم می‌‌‌کند تا در ماه دسامبر با نظارت راننده، به‌‌‌طور مستقل در خیابان‌‌های شهر رانندگی کند.

در حال حاضر، مدیرعامل شرکت خبر به‌‌روزرسانی جدیدی که هفته آینده ارائه می‌‌‌شود را اعلام کرده و می‌‌‌گوید: «آپدیتی که هفته آینده منتشر خواهد شد، یک نسخه ویژه است. بسیاری از پیشرفت‌‌های اساسی که در این نسخه وجود دارد، هم رفع اشکال‌‌های مهم سیستم قبلی است و هم زمینه‌‌های جدیدی از عملکرد را در ماشین‌‌های خودران فراهم می‌‌‌کند.» (ایلان ماسک ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۰)

علاوه بر این، ماسک در خلال صحبت‌‌هایش اظهار داشت که بروزرسانی جدید تسلا همچنین بخش‌های تازه‌ای را به عملکرد سیستم اضافه می‌‌‌کند. وی مشخص نکرد چه مواردی در به‌روزرسانی جدید به این سیستم اضافه خواهد شد. گسترش نسخه بتا به همه ماشین‌‌های خودران این شرکت منوط به این است که عملکرد آزمایشی این نسخه خوب و موردقبول باشد. ایلان ماسک در این باره این‌‌طور می‌‌‌گوید: «اگر نسخه هفته آینده خوب به نظر برسد و کارایی لازم را داشته باشد، نسخه بتا را گسترش خواهیم داد.» هنوز مشخص نیست این نسخه جدید تا چه اندازه روی ماشین‌‌های خودران این شرکت گسترش می‌‌‌یابد.

ماسک پیش از این نسخه گسترده‌‌ای از به‌‌روزرسانی بتا FSD را در ماه دسامبر در ایالات متحده معرفی کرده بود. انتشار گسترده‌‌تر این نسخه در ایالات متحده از نظر برآوردهای مالی پایان سال از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا ترغیب رانندگان به استفاده از آپدیت جدید روی خودروهای خود، به شرکت تسلا امکان می‌‌‌دهد درآمد بیشتری را از فروش بسته کامل رانندگی خود (FSD) به دست آورد.

درباره معرفی آپدیت جدید نسخه بتای تسلا گمانه‌زنی‌‌‌هایی می‌‌‌شود مبنی بر این‌‌که این خودروساز قبل از آماده‌شدن کامل نرم‌‌افزار، از فروش FSD بیش از ۵۰۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها