الهیات و هوش مصنوعی
رویدادها

سلسله نشست‌های الهیات و هوش مصنوعی برگزار می‌شود

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  سلسله نشست‌های مرزهای دانشی – سیاستی تحت عنوان «الهیات و هوش مصنوعی» قرار است توسط بخش بین‌الملل مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه برگزار شود.

  به گزارش هوشیو و به نقل از خبرگزاری شبستان، سلسله نشست‌های مرزهای دانشی – سیاستی با عنوان «الهیات و هوش مصنوعی» قرار است توسط بخش بین‌الملل مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه، هسته علوم شناختی مرکز رشد و نوآوری پژوهشگاه و مرکز پژوهش‌های مجلس به صورت مجازی برگزار شود.

  الهیات و هوش مصنوعی

  برنامه نشست‌ها

  اولین جلسه از این سلسله نشست‌ها برگزار شده و به پایان رسیده است. نشست اول با موضوع آشنایی با دانش هوش مصنوعی و نقاط تلاقی آن با الهیات بوده که در تاریخ ۲۴ مهرماه و در ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شده است. در آن جلسه دکتر بهروز مینایی و دکتر یوریک ویلکس حضور داشته‌اند.

  در ادامه برنامه سایر نشست‌های پیش‌رو از این سلسله نشست را با جزئیات تشریح خواهیم کرد:

  نشست دوم از سلسله نشست‌های الهیات‌‌‌‌‌‌ و‌‌‌‌‌‌ هوش مصنوعی قرار است در تاریخ ۸ آبان‌ماه و در ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شود. موضوع این نشست هوش مصنوعی و پدیده آگاهی است و قرار است حجت‌الاسلام دکتر سید محمد سادات منصوری و دکتر جی پی مورلند در آن حضور داشته باشند.

  سومین نشست از سلسله نشست‌های الهیات‌‌‌‌‌‌ و‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هوش مصنوعی  قرار است با موضوع هوش مصنوعی و دین برگزار شود. در این نشست دکتر علی رضا طالب‌پور و دکتر تیموثی شتل حضور خواهند داشت و ساعت برگزاری آن هم ۲۲ آبان‌ماه در ساعت ۱۹:۳۰ خواهد بود.

  و اما آخرین نشست از سلسله نشست‌های الهیات‌‌‌‌‌‌‌ و‌‌‌‌‌‌‌ هوش مصنوعی تحت عنوان خداباوری و هوش مصنوعی خواهد بود. این نشست هم مانند دیگر نشست‌ها در ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد و تاریخ برگزاری آن ۶ آذرماه خواهد بود. همچنین حجت‌الاسلام دکتر علی رضا قائمی‌نیا و دکتر ویلیام کلاکسین در آن حضور خواهند داشت.

  برای شرکت در این سلسله نشست‌های «مرزهای دانشی – سیاستی با عنوان «الهیات و هوش مصنوعی» به لینک http://iict.ac.ir/events مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۳۱۰۰۲۶۷۲ (آقای جهانی) تماس حاصل نمایید.

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  آزمایشگاه هوش مصنوعی و علوم انسانی-اسلامی دیجیتال افتتاح می‌شود

  مقاله قبلی

  توسعه شهر هوشمند در کشور با کمک هوش مصنوعی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.