کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی
رویدادها

برگزاری کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی به صورت مجازی در فنلاند

0

کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی (AI Finland 2020) قرار است در روز چهارشنبه  ۹ مهر ماه سال جاری به صورت آنلاین برگزار شود. این کنفرانس در شهر تامپره فنلاند و با هدف همکاری در زمینه تحقیقات تجاری در هوش مصنوعی برگزار می‌شود. تامپره قلب صنعت فنلاند است و تمرکز آن بر تولید هوشمند پایدار است.

از دیگر اهداف این کنفرانس، تبدیل کردن فنلاند به یک قطب هوش مصنوعی  است که بتواند هر ساله شرکت‌ها و مراکز تحقیقاتی سطح بالا را در موضوعات و زمینه های مختلف گرد هم آورد.

شما می‌توانید به راحتی از طریق Live Stream یا Brella  به طور مجازی در این رویداد هوش مصنوعی شرکت کنید. همچنین امکان شبکه‌سازی از طریق جلسات ویدئویی به‌صورت آنلاین نیز امکان‌پذیر است و اطلاعات برنامه‌ها به راحتی در دسترس شما قرار دارد. شما می‌توانید ارائه‌ها را از طریق Live Stream  دنبال کنید و امکانات پیام‌گذاری به شما اجازه می‌دهد تا کامنت دهید و از متخصصان‌مان نظر بخواهید.

کنفرانس با سخنرانی میکا لینتیل وزیر اشتغال و اقتصاد فنلاند شروع می‌شود. پس از آن رنو ودل، هماهنگ‌کننده استراتژی ملی هوش مصنوعی فرانسه در مورد استراتژی هوش مصنوعی فرانسه و برنامه‌ی مشارکت چند جانبه با دیگر کشورها به منظور دیجیتال‌سازی بیشتر اروپا صحبت می‌کند.

در ادامه میزگردی با عنوان از تحقیق تا تجارت برگزار می‌شود که به راه‌های انتقال دانش و عملی ‌کردن آن در حوزه هوش مصنوعی می‌پردازد.

بررسی برخی از پیشرفت‌های اخیر هوش مصنوعی در زمینه‌های برق، اتوماسیون، اتوماسیون معدن و نقش هوش مصنوعی در تغییر شکل نیروی کار تولیدی از دیگر سخنرانی‌های این کنفرانس است.

لازم به ذکر است که این رویداد به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و شرکت در آن  رایگان است اما لازم است از قبل ثبت نام کرده باشید. برای ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://www.lyyti.fi/reg/AI_Finland_2020_4569

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

یک مهندس هوش مصنوعی چه کارهایی انجام می‌‌دهد؟

مقاله قبلی

یک استراتژی هوش مصنوعی موفق بسازید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *