بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر
رویدادها

حمایت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت از بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

انجمن کامپیوتر ایران، از پیشروترین مجامع علمی کشور، با حمایت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، اقدام به برگزاری بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران خواهد کرد.

به گزارش هوشیو، با توجه به گسترش روزافزون پژوهش‌ها  و دستاوردهای علمی جدید در حوزه مختلف علوم کامپیوتری و نیاز به تبادل اطلاعات و یافته‌های جدید، بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران قرار است برگزار شود. این رویداد همواره از طریق گردهم‌آوری پژوهشگران، دانشجویان و مهندسین از دانشگاه‌ها و مراکز علمی و صنعتی، فرصت تبادل یافته‌ها و دستاوردهای علمی جدید در حوزه‌های مختلف علوم کامپیوتری را ایجاد کرده است.

تاریخ بیست و هفتمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر

بیست و‌‌‌‌‌‌ هفتمین‌‌‌‌‌‌‌ کنفرانس بین المللی کامپیوتر انجمن کامپیوتر ایران در روزهای چهارم و پنجم اسفندماه سال جاری و در محل دانشگاه صنعتی شریف تهران برگزار خواهد شد. محورهای این کنفرانس شامل هشت حوزه علمی و تحقیقاتی مختلف علوم کامپیوتری خواهد بود. این محورها شامل شبکه‌های کامپیوتری و امنیت داده، اقتصاد هوشمند و تحول دیجیتال، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، الگوریتم و نظریه محاسبات، معماری کامپیوتر و سیستم‌های دیجیتال، پردازش سیگنال و تصویر، سیستم‌های هوشمند و رایانش نرم و چالش‌ها و رصد فناوری اطلاعات هستند.

به علاوه با هدف ارتقاء سطح کیفی کنفرانس، انجمن کامپیوتر ایران، در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری کارگاه‌های کاربردی، نشست‌های علمی و تخصصی و دعوت از سخنرانان کلیدی و مطرح است. در نتیجه از پژوهشگران حوزه‌های مختلف کامپیوتری از سراسر دنیا، به منظور شرکت در این رویداد و ارسال مقالات دعوت شده است. آخرین مهلت ارسال مقالات برای شرکت در این رویداد دهم آذرماه سال ۱۴۰۰ است.

مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی

همانند دوره بیست و پنجم و بیست و ششم این رویداد، مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت که همواره از پژوهشگران و محققین هوش مصنوعی حمایت کرده است، در برگزاری بیست‌‌‌‌‌‌ و ‌‌‌‌‌هفتمین‌‌‌‌‌ کنفرانس بین المللی کامپیوتر، حامی این رویداد بوده است.

برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

ثبت نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۲ میانگین: ۲.۵]

هوش مصنوعی کمک می­‌کند همیشه یک قدم جلوتر از مجرمان اینترنتی باشیم

مقاله قبلی

ارائه خدمات پلیس با استفاده از هوش مصنوعی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.