بینا ماشین آسیا
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

بینا ماشین آسیا ؛ فعال در زمینه رباتیک و بینایی ماشین

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت بینا ماشین آسیا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ در زمینه رباتیک و بینایی ماشینی و با محوریت پژوهشی و کاربردی آغاز کرد و در سال ۱۳۸۸ در قالب یک شرکت سهامی خاص با سهامدارانی از اکثریت اعضای تیم سابق ثبت و همزمان در پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی مستقر گردید. عمده فعالیت‌های این شرکت در زمینه سیستم‌های بینایی ماشینی و پردازش تصویر است.

  محصولات بینا ماشین آسیا در ۴ حوزه اصلی قرار دارند. بینایی ماشین و پردازش تصویر، خانه هوشمند، سیستم‌های سنجش تراکم خاک و فناوری RFID. از جمله محصولات ارائه شده از سوی شرکت بینا ماشین آسیا می‌توان به سیستم‌های امنیتی، سیستم‌های حفاظتی، کنترل تردد، بیومتریک، پردازش تصویر، کنترل کیفی محصولات در خطوط تولید، بینایی ماشین، RFID، کنترل سطح دسترسی، کنترل گذرگا‌ه‌ها، راه‌بندهای پیشرفته، تشخیص پلاک و تشخیص هویت اشاره کرد.

  کنترل کیفی محصولات کشاورزی با استفاده از بینایی ماشین و پردازش تصویر

  عمل سورتینگ و گرادینگ در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. یکی از زمینه‌هایی که در آن می‌توان از سیستم‌های سورتینگ و گرادینگ مبتنی بر بینایی ماشینی استفاده کرد کشاورزی است. شرکت بینا ماشین آسیا سیستمی در این زمینه عرضه کرده که می‌تواند طیف وسیعی از میو‌ه‌ها را بر اساس مشخصات ظاهری دسته بندی و تفکیک کند. این سیستم به سفارش شرکت توسعه و تجارت آیکو ایجاد گردیده‌است.


  شرکت بینا ماشین آسیا در یک نگاه

  بینا ماشین آسیا

   


  ما اینجا فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  قسمت دوم از سری RL: یادگیری به کمک شبکه‌ عمیق (DQN)

  مقاله قبلی

  استراتژی مناسب هوش مصنوعی، مسیری که شما را به شکوفایی می‌رساند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.