جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 توئیتر ربات های خوب را برچسب میزند

توئیتر ربات های خوب را برچسب میزند

توئیتر در حال آزمودن ویژگی‌ جدیدی است، تا برخی از انواع ربات های خوب را مشخص کند. در سال‌های اخیر ربات‌ها موضوع‌هایی بسیار داغ بوده‌اند. اما عمدتاً به دلایلی منفی بر سر زبان‌ها افتاده‌اند. همه ما شاهد استفاده روزافزون از آن‌ها در انتشار پروپاگاندا به منظور تحریف فرایندهای سیاسی و نشر اطلاعات نادرست، پیرامون مسائلی مانند واکسن کووید-۱۹ بوده‌ایم.

با این‌ حال، به‌رغم تمام ایراداتی که به آن‌ها وارد شده‌ است، ربات‌ها می‌توانند ابزارهایی سودمند باشند. برخی ربات‌ها اطلاعاتی حیاتی در خصوص مسائلی مانند وضعیت اضطراری آب و هوا، بلایای طبیعی، حوادث تیراندازی و دیگر مسائل اضطراری به اشتراک می‌گذارند. برخی دیگر می‌توانند کاربردهای آموزشی داشته باشند و اطلاعات صحیح در اختیار کاربران بگذراند. یا حتی می‌توانند رویدادهای تاریخی و آثار هنری را عمیقاً بررسی کنند و در حالی ‌که ما مشغول جست‌وجو با دستگاه‌های مدرن خود هستیم، گذشته را به یاد ما بیاورند.

[irp posts=”۲۱۱۹۷″]

اولین آزمایش

در سپتامبر ۲۰۲۱، توئیتر اعلام کرد که در حال آزمایش برچسب جدیدی است که این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند، تا حساب‌های کاربری‌ای را بشناسند که از محتوای خودکار و در عین حال، معتبر استفاده می‌کنند.

ربات های خوب
یک ربات چه ویژگی‌هایی دارد؟ ما تشخیص «ربات های خوب» و توئیت‌های خودکار آن‌ها را با استفاده از برچسب‌هایی جدید، آسان‌تر می‌کنیم. از امروز شروع به آزمایش این برچسب‌ها کرده‌ایم، تا اطلاعات بیشتری راجع به کسانی که با آن‌ها در توئیتر تعامل می‌کنید، برای شما فراهم کنیم.

توئیتر اعلام کرده است که این ویژگی جدید را بر مبنای تحقیقاتی که از برخی کاربران انجام داده‌، ایجاد کرده است. این کاربران خواستار اطلاعات بیشتری درباره حساب‌های کاربری خودکار هستند. پژوهشی که سال گذشته از سوی دانشگاه کارنگی ملون انجام شد، نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از حساب‌های کاربری توئیتر که راجع به همه‌گیری ویروس کرونا توئیت کرده بودند، احتمالاً حساب‌هایی خودکار بوده‌اند. توئیتر اعلام کرده است که به حذف حساب‌های جعلی که قوانین توئیتر را نقض می‌کنند، ادامه خواهد داد.

[irp posts=”۱۸۵۲۰″]

این حرکت را می‌توان به طرح حساب‌های تأییدشده توئیتر تشبیه کرد که تیک آبی کوچکی کنار نام کاربر می‌گذارد، تا به دیگران نشان دهد که حساب کاربری، متعلق به فرد موردنظر است و حسابی جعلی که اغلب با هدف کلاهبرداری ایجاد می‌شوند، نیست.

با این حال، بر خلاف طرح حساب‌های تأییدشده توئیتر که هیچ تضمینی راجع به صحتِ محتوای توئیت‌های کاربر ارائه نمی‌دهد، توئیتر درباره ربات های «خوب» این ریسک را پذیرفته است که دقت محتوای آن‌ها را هم تضمین کند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.