پایگاه جامع هوش مصنوعی | هوشیو

جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
درباره هوشیو

هوشیو پایگاه جامع هوش مصنوعی است که هدف آن انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، بیان چالش‌های فنی این حوزه و ارائه مقالات آموزشی است. این مقالات برگرفته از به‌روزترین و معتبرترین منابع خارجی‌اند که با توجه به نیازهای جامعه هوش مصنوعی کشور ترجمه شده‌اند و در اختیار مخاطب قرار می‌گیرند. از آن‌جا که اثربخش‌ترین شکل یادگیری، یادگیری پیوسته و مستمر است، هوشیو تلاش می‌کند با ارائه مداوم مطالب آموزشی به علاقه‌مندان و متخصصان این حوزه، به دانش‌افزایی و آموزش سریع‌تر آنان کمک کند. 


درباره دیده بان

 

پروژه دیده‌بان هوش مصنوعی

پروژه دیده‌بان هوش مصنوعی نیز سعی دارد با تحلیل و بررسی زیست‌بوم هوش مصنوعی ایران و جهان اطلاعات ارزشمندی در اختیار مخاطبان گذاشته و از این طریق به شکل‌گیری و بالندگی این زیست‌بوم فناورانه کمک نماید. مدیران کسب‌وکارها و شرکتها، سیاست‌گذاران حوزه فناوری و نوآوری، سرمایه‌گذاران، و جامعه دانشگاهیان مهمترین مخاطبان دیده‌بان هستند. در صورتی که علاقه‌مند به خواندن مقالات دیگری هستید، یا محتوا و شکل خاصی از آموزش مدنظرتان است، می‌توانید از طریق فرم تماس با ما پیشنهادهای خود را به تحریریه هوشیو اطلاع دهید.

درباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعی
درباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعی
درباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعی

علاوه بر این، هوشیو سعی دارد با بیان چالش‌های فنی حوزه هوش مصنوعی، دید وسیع‌تر و واقع‌بینانه‌تری در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار مبتنی بر هوش مصنوعی به متخصصان این حوزه ارائه دهد. انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، هدف دیگر تیم هوشیو است تا کاربردهای هوش مصنوعی در جهان واقعی را ملموس‌تر از همیشه به مخاطبان نشان دهد و سرمایه‌گذاران را به سودآوری در زمینه هوش مصنوعی مطمئن‌تر کند. هوشیو در تولید محتوای آموزشی خود از منابع معتبر، دست اول و به‌روز استفاده می‌کند تا مخاطبان کمترین فاصله را با علم روز دنیا داشته باشند. شما در لیست زیر منابع استفاده‌شده در هوشیو را ملاحظه می‌فرمایید:

درباره هوشیو