درباره هوشیو

هوشیو

 

هوشیو پایگاه جامع هوش مصنوعی است که هدف آن انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، بیان چالش‌های فنی این حوزه و ارائه مقالات آموزشی است. این مقالات برگرفته از به‌روزترین و معتبرترین منابع خارجی‌اند که با توجه به نیازهای جامعه هوش مصنوعی کشور ترجمه شده‌اند و در اختیار مخاطب قرار می‌گیرند. از آن‌جا که اثربخش‌ترین شکل یادگیری، یادگیری پیوسته و مستمر است، هوشیو تلاش می‌کند با ارائه مداوم مطالب آموزشی به علاقه‌مندان و متخصصان این حوزه، به دانش‌افزایی و آموزش سریع‌تر آنان کمک کند.

 

درباره هوشیو

 

علاوه بر این، هوشیو سعی دارد با بیان چالش‌های فنی حوزه هوش مصنوعی، دید وسیع‌تر و واقع‌بینانه‌تری در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکار مبتنی بر هوش مصنوعی به متخصصان این حوزه ارائه دهد. انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، هدف دیگر تیم هوشیو است تا کاربردهای هوش مصنوعی در جهان واقعی را ملموس‌تر از همیشه به مخاطبان نشان دهد و سرمایه‌گذاران را به سودآوری در زمینه هوش مصنوعی مطمئن‌تر کند. هوشیو در تولید محتوای آموزشی خود از منابع معتبر، دست اول و به‌روز استفاده می‌کند تا مخاطبان کمترین فاصله را با علم روز دنیا داشته باشند. شما در لیست زیر منابع استفاده‌شده در هوشیو را ملاحظه می‌فرمایید:

درباره هوشیو

در صورتی که علاقه‌مند به خواندن مقالات دیگری هستید، یا محتوا و شکل خاصی از آموزش مدنظرتان است، می‌توانید از طریق فرم تماس با ما پیشنهادهای خود را به تحریریه هوشیو اطلاع دهید.