Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان

درباره هوشیو - پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران

فراز و فرود رسانه جامع هوش مصنوعی ایران

در آستانه ورود جهان به عصری جدید، حریفان در یک مسابقه سرعت با شتاب از هم پیشی می‌گیرند و انقلاب فناوری‌های نوین، چون انفجار روشنایی، باسرعت جهان را درمی‌نوردد. همراه با این تغییرات، پایگاه جامع اطلاع‌رسانی هوش مصنوعی هوشیو نیز به این جریان می‌پیوندد تا همراه با دیگران اوج بگیرد. تا جایی که مهم‌ترین دستاوردهای روز جهان در زمینه هوش مصنوعی را زیر ذره‌بین ببیند و تمام جزئیات آن را با فارسی‌زبانان به اشتراک بگذارد.

درباره هوشیو
درباره ما

کاوش در جهان دانایی

بعد از چند سال‌ فعالیت مستمر و پیوسته در زمینه فناوری‌های هوش مصنوعی، اکنون هوشیو گلوگاه‌هایی که مانع بهره‌مندی کسب‌وکارهای ایرانی از این فناوری درمقایسه با دیگر کشور‌ها می‌شود، به‌درستی درک کرده است. به نظر می‌رسد یکی از چالش‌های اصلی در به‌کارگیری این تکنولوژی در کسب‌وکارهای ایرانی، درواقع نبود زبان مشترک بین متخصصان هوش مصنوعی و تصمیم‌گیرندگان و تاثیرگذاران باشد.

اکنون هوشیو بعد از بینش همه‌جانبه‌ای که طی فعالیت‌های خود کسب کرده، در تلاش است تا برای پیوند و ارتباطی سازنده، میان دو گروهِ مدیران و کارشناسان هوش مصنوعی ادبیاتی مشترک و قابل درک بسازد. چراکه تنها با ارتباط پیوسته و تنگاتنگ این دو گروه، می‌توان فناوری‌های هوشمند را در کشور گسترش داد و ایران را به سطح برتر هوش مصنوعی در جهان رساند؛ یعنی همان هدف مشترکی که همه مدیران و متخصصان ورزیده و دلسوز کشور برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند.

از دانستن تا ساختن

بی‌شک همه مدیران ایرانی از سیاست‌گذاران و تصمیم‌گیرندگان کلان کشوری تا کارآفرینان و مدیران حوزه کسب‌وکار؛ از صنایع تولیدی و بخش پزشکی گرفته تا پژوهشگران و محققان فعال در کسب‌وکارهای گوناگون، همگی به زبانی مشترک، برای استفاده از دستاوردهای مهم هوش مصنوعی در جهان نیاز دارند. به همین دلیل است که حوزه فعالیت هوشیو در طیف گسترده‌ای از اطلاعات مرتبط با دنیای تکنولوژی‌های هوشمند وسعت گرفته است: از ترندهای این حوزه، اخبار و اتفاقات مهم روز گرفته، تا دستاوردهای افتخارآمیز متخصصان ایرانی.

باور مجموعه هوشیو این است که فناوری‌های هوشمند همچون جریانی پیوسته و زندگی‌بخش، می‌بایست در دسترس همگان قرار داشته باشد، تا همه مردم با هر نیازی بتوانند از آن بهره‌مند شوند. در چنین شرایطی است که با رشد و پویایی فناوری‌های نوین در ایران روبه‌رو خواهیم شد و هرکس به‌اندازه توانایی خود در پیشرفت آن کمک خواهد کرد.

درباره هوشیو
درباره هوشیو

به سوی پیشرفت و توانمندی

سال‌هاست انقلاب هوش مصنوعی جهان را به لرزه در آورده و مردم در سایر کشورها از جنبه‌های برتر این فناوری بهره‌مند می‌شوند؛ دغدغه ایرانی سربلند و آباد موجب‌شده تا هوشیو هدف مهم خود را در دسترس قرار گرفتن فناوری‌های هوشمند در کشور بداند، تا ایران ما نیز همچون سایر کشورهای جهان از همه جنبه‌های این تکنولوژی‌ قدرتمند بهره‌مند شوند و با یاری مدیران و متخصصان خبره، کشوری آباد و سازنده را محقق کنیم.

مقالات ترجمه شده

از معتبر ترین مراجع
0

تعداد افراد نویسنده

نویسندگان مجرب و متخصص
0

تعداد مقالات هوشیو

بزرگ ترین پایگاه اطلاع رسانی هوش مصنوعی

تعداد بروزرسانی مقالات

0

منابع مقالات هوشیو

درباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعی
درباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعیدرباره هوشیو؛ پایگاه جامع هوش مصنوعی

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.