درباره ما

هوشیو

 

هوشیو پایگاه جامع هوش مصنوعی است که هدف آن انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی، بیان چالش‌های فنی این حوزه و ارائه مقالات آموزشی است. این مقالات برگرفته از به‌روزترین و معتبرترین منابع خارجی هستند که با توجه به نیازهای جامعه هوش مصنوعی کشور ترجمه شده و در اختیار مخاطب قرار می‌گیرند. از آنجاییکه اثربخش‌ترین شکل یادگیری، یادگیری پیوسته و مستمر است، هوشیو تلاش می‌کند تا با ارائه مداوم مطالب به علاقه‌مندان و متخصصان این حوزه در دانش‌افزایی و آموزش سریع‌تر آنان کمک نماید.

 

درباره هوشیو

 

علاوه بر این هوشیو سعی دارد با بیان چالش‌های فنی حوزه هوش مصنوعی، دید وسیع‌تر و واقع بینانه‌تری به متخصصان در زمینه راه اندازی کسب و کار مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه دهد. انتشار جدیدترین اخبار و کاربردهای نوین هوش مصنوعی هدف دیگر تیم هوشیو است تا کاربردهای هوش مصنوعی در جهان واقعی را ملموس‌تر از همیشه به مخاطبان نشان دهد و سرمایه‌گذاران را به سودآوری در زمینه هوش مصنوعی مطمئن‌تر نماید. هوشیو در تولید محتوای آموزشی خود از منابع معتبر، دست اول و بروز استفاده می‌نماید تا مخاطبان کم‌ترین فاصله را با علم روز دنیا داشته باشند. شما در لیست زیر منابع استفاده شده در هوشیو را ملاحظه می‌فرمایید:

درباره هوشیو

در صورتی که علاقمند به خواندن مقالات دیگری هستید و یا محتوا و شکل خاصی از آموزش مدنظرتان است می‌توانید از طریق فرم تماس با ما اطلاع دهید.