جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 سامانه های هوشمند پردازش ؛ متخصص اتوماسیون و سامانه های هوشمند

سامانه های هوشمند پردازش ؛ متخصص اتوماسیون و سامانه های هوشمند

هسته اصلی شرکت سامانه های هوشمند پردازش در سال ۱۳۸۱ و تحت عنوان موسسه فرهنگی هنری پژوهش گستران پویا تشکیل شد. در سال ۱۳۸۶ سامانه هوشمند پردازش سبز به عنوان یک مجموعه مهندسی مستقل از موسسه جدا شد و به فعالیت خود ادامه داد.

زمینه فعالیت‌های این شرکت در حالت کلی طراحی، تولید و اجرای اتوماسیون‌ها و سامانه های هوشمند است. حوز‌ه‌های تخصصی فعال در این شرکت شامل پردازش تصویر، پردازش ویدئو، تولید نرم افزار، تولید و ساخت بردهای الکترونیکی مبتنی بر پردازشگر و تولید و ساخت بردهای الکترونیکی کنترلی می‌شود.

از جمله محصولات شرکت می‌توان به سامانه پلاک‌خوان و کنترل تردد خودرو(رهپاد)، نسخه ترافیکی، سامانه پلاک‌خوان و کنترل تردد خودرو(رهپاد) نسخه پارکینگی، سامانه مدیریت و هدایت هوشمند پارکینگی، سامانه اسکنر امنیتی کنترل کف وسائط نقلیه، شبکه بی‌سیم سنسوری هوشمند رهپاد-WSN، سامانه هوشمند ضبط کننده دیجیتال ویدئوی(سحر)، سامانه اتوماسیون کیلینیک‌های دندانپزشکی(سها)، و سامانه کنترل اتوماسیون صنعتی کارخانجات(پردیس) اشاره کرد.

بازار هدف شرکت سامانه های هوشمند پردازش در دوبخش دولتی و خصوصی قرار داشته و مشتریان محصولات آن شامل بانک ملی، دانشگاه آزاد اسلامی، منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید، پتروشیمی‌جم، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، شرکت ملی نفت ایران، ساپکو، استانداری تهران، شهر فرودگاهی امام خمینی، مجلس شورای اسلامی، وزارت نیرو، بانک صادرات، آستان قدس رضوی، وزارت بهداشت، وزارت راه، شهرداری‌ها، مناطق ویژه تجاری و اقتصادی، بارگان‌های خصوصی، پارکینگ‌های عمومی ‌و خصوصی و سازمان تبلیغات اسلامی ‌می‌شود.

این شرکت که در استان اصفهان مستقر است علاوه بر فعالیت‌های اقتصادی و بازرگانی در زمینه چاپ مقالات در مجلات علمی‌داخلی و خارجی، ارائه مقاله در کنفرانس‌های علمی‌جهان، ثبت اختراع و حمایت از تولیدات علمی ‌پژوهشگران داخلی نیز حضور دارد. رتبه سوم پژوهش‌های کاربردی جشنواره خوارزمی، چاپ و حمایت از ۱۵ مقاله علمی ‌IEEE، چاپ ۲ مقاله ISI و ۲ مورد ثبت اختراع در سازمان پژوهش‌های علمی ‌و صنعتی از جمله اقدامات این شرکت در بخش تحقیقاتی است.


سامانه های هوشمند پردازش در یک نگاه

سامانه های هوشمند پردازش


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.