فرادید
هوش مصنوعی در ایران

شرکت فرادید ؛ فعال در حوزه بینایی ماشین

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت فرادید از سال ۱۳۹۰ در زمینه هوش مصنوعی و در حوزه بینایی ماشین فعالیت خود را آغاز کرد. تیم فرادید ترکیبی از دانش آموختگان حوز‌ه‌های هوش مصنوعی، مهندسی نرم افزار، مهندسی رباتیک، مهندسی الکترونیک، مهندسی مخابرات، مهندسی کنترل و علوم شناختی بوده و به عنوان زیرمجموعه شرکت ساختارهای اطلاع رسانی نوین گستر(سان) محصولاتی در حوز‌ه‌های مدیریت ترافیک شهری، تحلیل رخدادهای ورزشی، حفاظت محیط زیست، حفاظت فیزیکی ساختمان‌ها، اتوماسیون صنعتی، و کنترل خطوط تولید ارایه کرده ‌است.

محصولات فرادید شامل فرا تجارت (سامانه هوشمند تحلیل رفتار مصرف کننده)، فرافوتبال (سامانه آنالیز و تحیل رفتار بازیکنان، داوران و توپ)، فراپلاک (سامانه خودکارتفکیک و تشخیص پلاک وسایل نقلیه)، فرا امنیت (سامانه آنالیز و پردازش تصاویر در حوزه حفاظت پیرامونی)، فرا صنعت (سامانه هوشمند آنالیز و پردازش تصاویر در حوزه صنایع مختلف)، فراهتل (سامانه هوشمند آنالیز و پردازش تصاویر در حوزه کنترل و امنیت محیط هتل)، فرابانک (سامانه هوشمند آنالیز و پردازش تصاویر در حوزه کنترل و امنیت محیط بانک)، فرا ترافیک (سامانه هوشمند شناسایی پارامتر‌های ترافیکی و تشخیص تخلفات ترافیکی) و فرا بیمارستان (سامانه هوشمند آنالیز و پردازش تصاویر در حوزه کنترل و امنیت محیط بیمارستان) می‌شود.

ماموریت‌های فرادید

فرادید مأموریت‌های خود را شامل ارائه پکیج‌های نرمافزاری بینایی ماشین برای کامپیوترهای شخصی، ارائه پکیج‌های نرم‌افزاری بینایی ماشین تحت شبکه محلی، ارائه سرویس‌های بینایی ماشین از طریق اینترنت، ارائه نرم‌افزارهای بینایی ماشین مبتنی بر موبایل، پیاده سازی و پشتیبانی فنی و بازرگانی از محصولات و اجرای خدمات امنیتی و نظارتی بر مبنای فن آوری‌های بینایی ماشینی و پردازش ویدئویی، بومی‌سازی و استفاده از فن آوری‌های روز دنیا در زمینه‌های بینایی ماشین و پردازش تصویر معرفی کرده ‌است.

لازم به ذکر است که گروه سان که فرادید در کنار فرابرد و شیوه بخشی از این گروه محسوب می‌شود، خود را به عنوان مجری بزرگترین سامانه‌های داده‌ای کشور در سطح ملی معرفی می‌کند.


فرادید در یک نگاه

فرادید


ما اینجا فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

جنگ بر سرِ آینده فناوری از دید کارشناسان هوش مصنوعی

مقاله قبلی

نقش داده های وب در توسعه هوش مصنوعی چیست؟

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.