هوش مصنوعی بزرگمهر
هوش مصنوعی در ایران

هوش مصنوعی بزرگمهر ؛ خالق موتور جستجوی اسناد

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

هوش مصنوعی بزرگمهر فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ با اهداف مشاوره در پیاده‌سازی سیستم‌های نرم‌افزاری، ارایه راه‌حل‌های سازمانی و تولید سیستم‌های اختصاصی جهت شرکت‌های طرف قرارداد آغاز کرد. هوش مصنوعی بزرگمهر در حوزه‌های توسعه ابزار برای توسعه‌دهندگان، راهکارهای سازمانی، فینتک و موتورجستجو فعال بوده و از جمله خدمات ارائه شده از سوی آن می‌توان به پیاده سازی و استقرار سیستم‌های جامع سازمانی و ارایه راهکارهای بهینه جهت استقرار سیستم‌ها درسازمان‌های مختلف دولتی، شرکت‌های تجاری و تولیدی اشاره کرد.

محصولات شرکت هوش مصنوعی بزرگمهر به گفته ‌این شرکت به صورت Native Code  و زبان ++C یا بر پایه‌ی فناوری Net. با رویکرد شئ‌گرایی کامل و معماری چند لایه و به کمک استانداردها و ابزارهای مهندسی نرم‌افزار در طراحی و ساخت و با استفاده از متدولوژی‌های نوین (مبتنی بر RUP و MVVM) تهیه و ارائه می‌شوند. محصولات هوش مصنوعی بزرگمهر شامل مواردی همچون راهنمای هوشمند مشتریان رستوران، سامانه iCGS،  مدیریت جامع اطلاعات و آرشیو اسناد «آرسام» می‌شود.

موتور جست‌وجو

موتور جستجوی هوش مصنوعی بزرگمهر، ابزاری است جهت جستجوی کلمه به کلمه درون اسناد با قالب‌هایی مانند: PDF, Doc, Docx, Xls, Xlsx, txt, RTF, Html, Htm, XML و غیره و با سرعت بازیابی بیش از یک‌ترابایت بر ثانیه و مستقل از زبان. جستجوی آوایی، جستجو در ریشه واژه‌ها، جستجوی فازی و مشابهت‌ها از جمله ویژگی‌های ‌این موتور جست وجو است.


هوش مصنوعی بزرگمهر در یک نگاه

بزرگمهر


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

حذف سوگیری الگوریتم های بهداشت و درمان منجر به عملکرد بی‌نقص آن می‌شود

مقاله قبلی

آموزش پردازش زبان طبیعی با اکوسیستم هاگینگ فیس ؛ آزمون پایان فصل (قسمت سوم فصل سوم)

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.