وبینار آشنایی با هوش مصنوعی
رویدادها

دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌‎کند: وبینار آشنایی با هوش مصنوعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  وبینار آشنایی با هوش مصنوعی به زودی توسط انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س) برگزار خواهد شد.

  به گزارش هوشیو و به نقل از ایسنا، انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه الزهرا (س) وبینار آشنایی با هوش مصنوعی برگزار می‌کند. هوش مصنوعی یکی از قدیمی‌ترین دستاوردهای دنیای فناوری محسوب می‌شود که امروزه نقش مهمی در زندگی تمامی کاربران جهان دارد.

  این فناوری شاخه‌ای از علوم کامپیوتر است که در آن به ساخت ماشین‌هایی هوشمند پرداخته می‌شود که درست شبیه به انسان‌ها عمل می‌کنند و واکنش انجام می‌دهند. در واقع یک عامل هوشمند سیستمی است که با شناخت محیط اطراف خود، شانس موفقیت خود را پس از تحلیل و بررسی افزایش می‌دهد.

  هوش مصنوعی در آینده‌ای نه‌چندان دور زندگی بیشتر انسان‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل آشنایی با آن برای مردم امری ضروری است و در صورتی که افراد درک درست و آشنایی نسبی با این فناوری داشته باشند، می‌توانند به علاقه‌مندی‌های خود در حوزه این فناوری پی ببرند.

  از طرفی آینده مشاغل به سمت هوش مصنوعی و استفاده از آن خواهد رفت و در صورتی که افراد علاقه‌مند به فناوری هوش مصنوعی بتوانند استعدادهای خود را کشف کرده و پرورش دهند، بدون شک از آینده شغلی مناسبی برخوردار خواهند بود.

  وبینار آشنایی با هوش مصنوعی

  وبینار آشنایی با هوش مصنوعی

  وبینار آشنایی با هوش مصنوعی قرار است با حضور و سخنرانی خانم مهندس سیده فاطمه میر حسینی، محقق و مدرس در زمینه هوش مصنوعی، روز پنج‌شنبه، ۱۳ آبان، ساعت ۱۸ تا ۲۰، به صورت آنلاین در بستر اسکای روم برگزار شود.

  در رویداد آشنایی با هوش مصنوعی درباره مباحث هوش مصنوعی، ماشین لرنینگ یا یادگیری ماشین، دیپ لرنینگ یا یادگیری عمیق و یادگیری تقویتی بحث خواهد شد.

  افراد علاقه‌مند به شرکت در این رویداد می‌توانند جهت ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر به شناسه @Golnaz_zr مراجعه کنند.

  ثبت نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  پیشنهاد دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی: ایجاد پارک‌های شبکه‌ای مبتنی بر هوش مصنوعی

  مقاله قبلی

  با سیستم تشخیص اشیا و رویکردهای نوین این حوزه آشنا شوید

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.