کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران
رویدادها

نخستین کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران برگزار می‌شود

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  با همت باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو و با همکاری و حمایت کمیسیون ملی یونسکو ایران، قرار است در تابستان ۱۴۰۰ نخستین کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران، اقتصاد و رمزارزها در ایران و با حضور اساتید، اندیشمندان، فعالان، توسعه‌دهندگان و متخصصان این حوزه، برگزار شود.
  طبق اعلام روابط عمومی باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو، برخلاف تصور اغلب افراد، بلاکچین تنها برای استفاده در سیستم بانکداری نیست و دنیای فناوری و بخش تولید هوشمند را نیز دستخوش تغییراتی اساسی خواهد کرد. فناوری بلاکچین می‌تواند امکان انتقال مطمئن و معتبر داده‌ها و همچنین یک شبکه قابل‌ردیابی ناگسستنی را میسر کند و این ویژگی‌ها همان‌طور که اشاره شد، تنها مختص بانکداری نیستند. بلاکچین و رمزارزها در حال ایجاد تغییر و تحول اساسی در بخش‌های مهم ازجمله اقتصاد هستند.
  طبق اعلام پیمان سرحدی، رئیس‌کل باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو و رئیس کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران، رمزارزها و اقتصاد جهانی، مهم‌ترین اهداف برگزاری این کنفرانس ایجاد بستری مناسب برای همکاران و تبادل دانش اطلاعات و انتقال تجارب و دستاوردهای علمی و عملی استادان، نخبگان و پژوهشگران نوآوری و فناوری بلاکچین بر پایه اقتصاد جهانی، به‌ویژه در حوزه بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، رمزارزها و البته ایجاد فضای مشترک برای ارائه راهکارهای مؤثر و جامع دانش‌محور و تحلیل فرصت‌های اقتصادی بر بستر ملی و جهانی برای مدیریت بهتر سازمان‌ها، هستند.

  کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران
  سرحدی این‌طور توضیح داد: «محوریت کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران «بلاکچین، علم و توسعه»، کاربردهای بلاکچین در فناوری و صنایع» و «بلاکچین و اقتصاد بازارهای مالی و بین‌المللی» هستند و قرار است در تابستان ۱۴۰۰ (۱۴ و ۱۵ مرداد) برگزار شود و در جریان برگزاری این کنفرانس، پنل‌های تخصصی مرتبط با موضوع نیز تشکیل خواهند شد.»
  حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو ایران و رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس، طی احکامی آقایان پیمان سرحدی، سجاد برخورداری، امیر روشن‌بخش، اباذر صالحی و رسول شاهسونی را به ترتیب به عناوین رئیس کنفرانس و عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر علمی و عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر و عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر اجرایی و دبیر کمیته بین‌الملل، منصوب کرد.

  علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کنفرانس از طریق لینک زیر اقدام کنند:

  ثبت نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  شبکه تلویزیونی علم و فناوری با پیشنهاد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری راه‌اندازی می‌شود

  مقاله قبلی

  رشد و توسعه چین باید مورد بررسی گروه‌های علمی کشور ما قرار گیرد

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.