جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 نخستین کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران برگزار می‌شود

نخستین کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران برگزار می‌شود

با همت باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو و با همکاری و حمایت کمیسیون ملی یونسکو ایران، قرار است در تابستان ۱۴۰۰ نخستین کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران، اقتصاد و رمزارزها در ایران و با حضور اساتید، اندیشمندان، فعالان، توسعه‌دهندگان و متخصصان این حوزه، برگزار شود.
طبق اعلام روابط عمومی باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو، برخلاف تصور اغلب افراد، بلاکچین تنها برای استفاده در سیستم بانکداری نیست و دنیای فناوری و بخش تولید هوشمند را نیز دستخوش تغییراتی اساسی خواهد کرد. فناوری بلاکچین می‌تواند امکان انتقال مطمئن و معتبر داده‌ها و همچنین یک شبکه قابل‌ردیابی ناگسستنی را میسر کند و این ویژگی‌ها همان‌طور که اشاره شد، تنها مختص بانکداری نیستند. بلاکچین و رمزارزها در حال ایجاد تغییر و تحول اساسی در بخش‌های مهم ازجمله اقتصاد هستند.
طبق اعلام پیمان سرحدی، رئیس‌کل باشگاه نوآوری و فناوری یونسکو و رئیس کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران، رمزارزها و اقتصاد جهانی، مهم‌ترین اهداف برگزاری این کنفرانس ایجاد بستری مناسب برای همکاران و تبادل دانش اطلاعات و انتقال تجارب و دستاوردهای علمی و عملی استادان، نخبگان و پژوهشگران نوآوری و فناوری بلاکچین بر پایه اقتصاد جهانی، به‌ویژه در حوزه بلاکچین، اقتصاد دیجیتال، رمزارزها و البته ایجاد فضای مشترک برای ارائه راهکارهای مؤثر و جامع دانش‌محور و تحلیل فرصت‌های اقتصادی بر بستر ملی و جهانی برای مدیریت بهتر سازمان‌ها، هستند.

کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران
سرحدی این‌طور توضیح داد: «محوریت کنفرانس بین المللی بلاکچین ایران «بلاکچین، علم و توسعه»، کاربردهای بلاکچین در فناوری و صنایع» و «بلاکچین و اقتصاد بازارهای مالی و بین‌المللی» هستند و قرار است در تابستان ۱۴۰۰ (۱۴ و ۱۵ مرداد) برگزار شود و در جریان برگزاری این کنفرانس، پنل‌های تخصصی مرتبط با موضوع نیز تشکیل خواهند شد.»
حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو ایران و رئیس شورای سیاست‌گذاری کنفرانس، طی احکامی آقایان پیمان سرحدی، سجاد برخورداری، امیر روشن‌بخش، اباذر صالحی و رسول شاهسونی را به ترتیب به عناوین رئیس کنفرانس و عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر علمی و عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر و عضو شورای سیاست‌گذاری، دبیر اجرایی و دبیر کمیته بین‌الملل، منصوب کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کنفرانس از طریق لینک زیر اقدام کنند:

ثبت نام

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.