گرایش تازه کیش
هوش مصنوعی در ایران

گرایش تازه کیش ؛ دارنده رتبه یک شورای عالی انفورماتیک ایران

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  گروه شرکت‌های گرایش تازه کیش (جی اس اس) که از سال ۱۳۶۸ شروع به کار کرده و هم اکنون در قالب ۱۶ شرکت بین‌المللی مشغول به فعالیت است. این مجموعه خود را اولین ارائه دهنده برخی خدمات در ایران، ‏همزمان با کشورهای توسعه‌یافته اروپایی و دارنده رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک ایران معرفی کرده‌است.

  از جمله زمینه‌های فعالیت این گروه می‌توان به سامانه‌های بانکداری نوین، پرداخت الکترونیک، حمل‌ونقل ‏هوشمند جاده‌ای‎ (ITS)‎، ریل، صنعت هوانوردی و سامانه‌های مبتنی بر تکنولوژی‎ RFID &   Smart Card اشاره کرد. این شرکت دفاتری نیز در کشورهایی همچون کانادا، اروپا، شرق آسیا و خاورمیانه دارد.‎

  گرایش تازه کیش حوزه اصلی فعالیت خود را راه‌حل‌های بانکی و امنیتی معرفی کرده که در این زمینه رقبایی همچون بازرگانی مبنا کارت و شرکت توسن تکنو را می‌توان برشمرد. از جمله محصولات گرایش تازه کیش می‌توان ‎کیوسک‌های بانکی، VTM، cashless، ATMهای بانکی، دستگاه خود دریافت، دستگا‌ه‌های صدور آنی کارت، اسکنرهای چک، پد امضا، راه‌حل‌های مدیریت اموال و دستگا‌ه‌های امنیتی را نام برد.

  از جمله دستاوردهای شرکت گرایش تازه کیش (جی‌اس‌اس)‏‎ می‌توان به مشارکت در برنامه‌ریزی و اجرای برخی پروژ‌ه‌های ملی از جمله کارت ملی، شناسنامه و گواهینامه هوشمند و کارت خودرو‎؛ تنها ارائه دهنده سامانه اخذ الکترونیکی عوارض جاده ای، با سابقه راه‌اندازی ۱۱ گیت فعال‎؛ ساخت و راه‌اندازی سامانه ارزیابی هوشمند روسازی جاده‌ای؛ سامانه کیف پول آفلاین اعتباری و تجهیز و پشتیبانی تخصصی بیش از ۱۹۰۰۰ شعبه بانکی در سراسر کشور اشاره کرد.‎

  G-Face 2 یکی از محصولات  GSS است که جهت احراز هویت و اطمینان از حضور مشتریان در زمان اخذ خدمت، تصویری را که توسط دوربین‌های تجهیزات بانکی مانند  خودپرداز، کش‌لس و کیوسک گرفته ‌می‌شود با عکس کارت ملی فرد تطبیق می‌دهد.

  مجموعه دانش بنیان‎ GSS ‎با بهره‌مندی از ۷۲۰ نفر نیروی متخصص دارای شرکت‌های تابعه آنی پی، اسوه ایران، گرایش تازه پارس، تجارت الکترونیک، تدبیر کیش، انتشارات گرایش تازه و کاوشگران همراه کیش بوده و از جمله مشتریان آن می‌توان به بانک مرکزی جمهوری اسلامی‌ایران، قوه قضاییه، وزارت امور خارجه، وزارت کشور، وزارت بهداشت، بانک آینده و بانک دی اشاره کرد.


  گرایش تازه کیش در یک نگاه

  گرایش تازه کیش


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۱ میانگین: ۴]

  جزئیات ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته «هوش مصنوعی» در کشور

  مقاله قبلی

  هوش مصنوعی فیسبوک؛ پیشرفتی بی‌سابقه در قابلیت‌های تشخیص گفتار

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.