Guardforce AI
اخبارهوش مصنوعی در جهان

Guardforce AI عمده سهام شرکت Logic Network Limited را خرید

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  Guardforce AI ، شرکت آسیایی ارائه دهنده راهکارهای امنیتی یکپارچه integrated security solutions (با مسئولیت محدود)، اعلام کرد که بیشتر سهام Logic Network (با مسئولیت محدود) دیگر ارائه دهنده راهکارهای فناوری اطلاعات و فضای ابری مستقر در هنگ کنگ را خریداری نموده است. Logic Network یک شرکت مشاوره در زمینه ارتباط از راه دور، عملیات شبکه، سیستم‌ها و فناوری‌های خرده فروشی هوشمند است.

  Logic Network راهکارهای یکپارچه‌ای ارائه می‌دهد که به سرویس دهنده‌های شبکه، مراکز داده اینترنتی و اپراتورهای ارتباط از راه دور در طراحی و اجرای سامانه‌های ابری و استراتژی‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) کمک می‌کند. خرید این شرکت آخرین گام از اقدامات متحولانه شرکت Guardforce AI با هدف ارائه خدمات مبتنی بر فناوری‌های برتر به مشتریان منطقه آسیا و اقیانوسیه بود.

  دبیر Gaurdforce، ترنس یاپ Terence Yap، اعلام کرد :« Guardforce AI در تلاش است تا هر چه بیشتر راهکارهای امنیتی مجهز به رباتیک و هوش مصنوعی را توسعه دهد، لذا به راهکارهای مرتبط و استراتژیک مبتنی بر فضای ابری و فناوری اطلاعات نیاز دارد. با در اختیار داشتن قابلیت‌های Logic Network در کنار دانش ژرف Guardforce AI در صنعت امنیت، ما ارزش پیشنهادی خود را به مشتریان افزایش می‌دهیم و رقابت‌پذیری خود را در بلند مدت حفظ خواهیم کرد. ما از همکاری خود با Logic Network که دارای شهرتی برجسته در ارائه خدمات با کیفیت و قابلیت اطمینان در بخش‌های تجاری، فناوری و ارتباطات از راه دور است بسیار خرسندیم.»

  برایان چان Brian Chan، مدیر اجرایی Logic Network، نیز چنین اظهار کرد :«ما مشتاقانه منتظر همکاری با تیم Guardforce AI برای توسعه بیشتر بازار امنیت سایبری و خدمات ابری هستیم. مشتریان ما به طور فزاینده‌ای به دنبال استراتژی‌های جامعی هستند که AI، ICT، تجزیه و تحلیل کلان داده و راهکارهای امنیتی را با هدف توسعه و تحول کسب و کار خود در کنار هم قرار دهند. مشارکت با Guardforce AI  منجر به ارائه خدمات کامل‌تری به مشتریان خواهد شد و سرویس‌ها و سیستم‌های آنها را ارتقاء خواهد بخشید.»

   

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  تراشه شتاب دهنده با موفقیت توسط محقق ایرانی ساخته شد

  مقاله قبلی

  هوش مصنوعی گوگل در کمتر از ۶ ساعت تراشه طراحی می‌کند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.