رویداد جایزه سال هوشمندسازی
اخباررویدادهاهوش مصنوعی در ایران

رویداد جایزه سال هوشمندسازی در انتظار استارتاپ‌های هوش مصنوعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  ستاد توسعه فناور‌ی‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی برای شرکت در رویداد جایزه سال هوشمندسازی از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها دعوت به عمل آورد.

  به گزارش هوشیو به نقل از خبرگزاری مهر، رویداد جایزه سال هوشمندسازی با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد تنها تا پانزدهم شهریورماه فرصت دارند تا ایده‌های خود را ارسال کنند.

  طبق اعلام ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی، محورهای فراخوان رویداد‌‌‌‌‌‌‌ جایزه‌‌‌‌‌‌‌ سال هوشمندسازی شامل کاهش آلودگی هوای کلان شهرها، مراقبت‌های بهداشتی درمانی بهینه در زمان کرونا، بهینه‌سازی توزیع محصولات کشاورزی، کاهش معضل کمبود منابع آبی، کاهش خسارات تصادفات جاده‌ای، مبارزه با قاچاق، مدیریت کنترل ترافیک کلان شهرها، مدیریت مصرف سوخت، مدیریت مصرف انرژی‌هایی مانند برق و گاز و کاهش هزینه نهادهای تولید در کشاورزی می‌‎شود.

  همچنین یکی از مهم‌‎ترین بخش‌های رویداد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جایزه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سال هوشمندسازی، برگزاری جلسات تخصصی مجازی است. جلساتی که در آن‌ها مسئولان و مدیران ارشد هرکدام از حوزه‌ها به بیان جزئیات و ابعاد مختلف معضلات ملی می‌پردازند.

  ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی پیش از این هم از تصمیم برای برگزاری چنین رویدادی گفته بود و اخبار مربوط به آن منتشر شده بود. در فراخوان جدید این ستاد اما لینک ثبت‌نام و کسب اطلاعات معرفی شده تا علاقه‌مندان بتوانند جزئیات بیشتر رویداد جایزه سال هوشمندسازی را بررسی کنند.

  رویداد جایزه سال هوشمندسازی

  مزیت شرکت در رویداد جایزه سال هوشمندسازی

  ثبت‌نام کنندگان در این رویداد می‌توانند با چالش‌‎ها، نیازها و اولویت‌های مدیران و دست‌اندرکاران هر حوزه و همچنین جزئیات کامل و دقیق معضلات ملی آشنا شوند. برای مجموعه‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های فعال در حوزه‌های اینترنت اشیا و فناوری هوش مصنوعی هم امکان مشارکت در این رویداد فراهم شده است.

  علاقه‌مندان به شرکت در رویداد‌‌‌‌‌‌‌‌ جایزه‌‌‌‌‌ سال هوشمندسازی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد از طریق لینک زیر اقدام کنند.

  ثبت‌نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  تصادف خودروی نیمه خودران تسلا با ماشین پلیس ؛ دردسری جدید برای ایلان ماسک

  مقاله قبلی

  فشرده سازی شبکه عصبی: مقدمه‌ای بر هرس وزن، کوانتیزه کردن و تقطیر دانش

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.