علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر
رویدادها

دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌کند: مجموعه سخنرانی‌های دانشجویی علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  سومین دوره مجموعه سخنرانی‌های دانشجویی علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر (AAISS) از سوم تا دوازدهم شهریور سال ۱۴۰۰ به صورت آنلاین در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود.

  به گزارش هوشیو و به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مجموعه سخنرانی‌های مربوط به علم‌‌‌‌‌‌‌‌ داده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر قرار است به صورت دانشجویی و توسط انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر امیرکبیر برگزار شود. این رویداد متشکل از ارائه‌ها و کارگاه‌‎ها است و بخش کارگاه‌های آن قرار است از سوم تا هفتم شهریورماه و بخش ارائه‌ها از نهم تا دوازدهم شهریورماه برگزار خواهند شد.

  علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر

  طبق اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رویداد علم‌‌‌‌‌‌‌‌ داده و هوش ‌‌‌‌‌‌‌‌مصنوعی دانشگاه امیرکبیر شامل ۱۹ ارائه و ۱۱ کارگاه است و همه آن‌ها به صورت تخصصی در حوزه علم داده و هوش مصنوعی خواهند بود.

  همچنین اساتید و سخنرانان این دوره از دانشگاه‌های برتر ایران مثل دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف به اضافه دانشگاه‌های خارجی مانند USC، NUS، Cambridge، Oxford، MIT و دیگر دانشگاه‎‌های معتبر در سطح دنیا هستند.

  رویداد علم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داده و هوش ‌‌‌‌‌‌‌‌مصنوعی دانشگاه امیرکبیر شامل ۱۱ کارگاه علمی و پروژه محور به منظور تقویت آموخته‌های تئوری برای دانشجویان و علاقه‌مندان در موضوعات مختلف این حوزه است. علاوه‌بر این سعی شده از محققین ایرانی شاغل در شرکت‌های مطرح خارجی مانند گوگل و فیس‌بوک هم در این رویداد دعوت به عمل آید تا از جدیدترین تحولات حوزه‌های علم داده و هوش مصنوعی باخبر باشیم.

  در رویداد علم داده و هوش مصنوعی امیرکبیر که توسط دانشجویان گروه مهندسی کامپیوتر برگزار می‌شود، گفتگوهایی پیشرفته با موضوعات مختلف ازجمله یادگیری عمیق، یادگیری ماشینی، پردازش زبان طبیعی، بینایی رایانه‌ای و بیوانفورماتیک در جریان خواهد بود. همچنین قرار است کارگاه‌هایی با سطوح مختلف از ابتدایی تا پیشرفته که برای همه نوع از دانش‌آموزان مناسب خواهد بود، برگزار شوند.

  دوره دوم این رویداد در مردادماه سال گذشته در دانشگاه امیرکبیر و به صورت آنلاین برگزار شده بود.

  علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند:

  ثبت‌نام

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  تقویت مهارت برش در ربات ها به کمک شبیه‌ساز

  مقاله قبلی

  رونمایی از روبوکار، محصول جدید شرکت چینی با تراشه هوش مصنوعی بایدو

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.