دکترا هوش مصنوعی
اخبارهوش مصنوعی در ایران

پذیرش داوطلبان دکترا هوش مصنوعی در دانشگاه شهاب دانش

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

رئیس دانشگاه شهاب دانش گفت: با مجوز وزارت علوم از ترم جاری، هفت دانشجو در مقطع دکترا هوش مصنوعی پذیرش می‌شوند.

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ مهدی کراری، رئیس دانشگاه شهاب دانش در گفتگو با خبرگزاری دانشجو گفت: این دانشگاه با نام اولیه مؤسسه آموزش عالی شهاب دانش در سال ۸۵ با پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و یک کاردانی به کارشناسی، فعالیت خود را شروع کرد و با انتخاب استادان برجسته، شتاب خوبی را در ۱۴ سال گذشته داشته است.

کراری به دریافت مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در سال ۸۹ از سوی این مؤسسه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در ۱۰ مقطع کاردانی پیوسته، ۱۵ کاردانی به کارشناسی، ۲۳ کارشناسی پیوسته و ۲۳ گرایش مختلف کارشناسی ارشد در دانشگاه شهاب دانش قم، دانشجو پذیرش می‌شود.

رئیس دانشگاه شهاب دانش قم افزود: این دانشگاه در سال ۹۲ توانست، هم از فضای دوطبقه کوچک واقع در مؤسسه خاتم به ساختمان جدید و بزرگ دانشگاه منتقل شود و هم از طرف وزارت علوم به عنوان یکی از هفت مؤسسه برتر غیردولتی در کشور معرفی شود.

وی از دریافت مجوز پذیرش دانشجوی دکترا در رشته مهندسی کامپیوتر با گرایش هوش مصنوعی خبر داد و گفت: با مجوز وزارت علوم از ترم جاری، هفت دانشجو در مقطع دکترای هوش مصنوعی پذیرش می‌شوند. پیش از این در استان، دانشجویان دکترای مهندسی کامپیوتر در گرایش «نرم افزار»، «معماری کامپیوتر» و «شبکه» پذیرش می‌شدند، اما گرایش هوش مصنوعی برای اولین بار در این دانشگاه مجوز گرفت.

کراری در پایان خاطرنشان کرد: در ترم پیش رو نیز که از پایان شهریورماه شروع می‌شود، سه جلسه کلاس به طور مجازی و یک جلسه رفع اشکال به طور اختیاری برگزار خواهد شد و کلاس‌های عملی نیز به طور فشرده در چهار یا پنج روز به اتمام می‌رسد.

مراکز متقاضی به سامانه احراز هویت غیرحضوری با هوش مصنوعی مجهز می‌شوند

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را در هوشیو دنبال کنید.

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

هوش مصنوعی آمازون از صدای آمیتا باچان استفاده می‌کند

مقاله قبلی

استارتاپ یونیکورن Cerego

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در اخبار

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.