Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 IBM معرفی می‌کند: مرکز عالی هوش مصنوعی مولد، دگرگون‌کننده کسب‌وکارها

IBM معرفی می‌کند: مرکز عالی هوش مصنوعی مولد، دگرگون‌کننده کسب‌وکارها

به‌تازگی آی‌بی‌ام مرکز عالی هوش مصنوعی Center of Excellence (CoE)  خود را برای پیشرفت و گسترش هوش مصنوعی مولد، با هدف بالا بردن توانایی‌های هوش مصنوعی و سرمایه‌گذاری بر توانایی تحول‌آفرین «هوش مصنوعی مولد» برای دستاوردهای تجاری معرفی کرده است.

هم‌راستا با کارکرد هوش مصنوعی و خودکارسازی جهانی، « مرکز مشاوره آی‌بی‌ام IBM Consulting »  مرکز عالی هوش مصنوعی را همراه با شبکه گسترده‌ای از «بیش از ۲۱۰۰۰ رایزن داده» و «هوش مصنوعی برتر» را درست کرده است که تاکنون بیش از ۴۰۰۰۰ تعامل با مشتری‌های سازمانی داشته است.

آی‌بی‌ام اعلام کرده است که اهداف بنیادین مرکز عالی هوش مصنوعی دربرگیرنده «تقویت تجربه‌های مشتری»، «دگرسانی فرآیندهای بنیادی کسب‌وکار» و «آسان کردن الگوهای کسب‌وکار نوآورانه» است.

مرکز عالی هوش مصنوعی، از توانایی IBM در هوش مصنوعی و «فناوری پیشرفته اکوسیستم‌های شرکای بازرگانی ارزشمند» استفاده می‌کند تا ساختار بازرگانی و سازمانی کسب‌وکارها را بهبود ببخشد و آن‌ها را به بهترین شکل دگرگون کند. یکی از فناوری‌های برتری که در این راه به آی‌بی‌ام کمک خواهد کرد، IBM watsonx است که به‌تازگی معرفی‌شده و برای دگرگونی و بهبود پرسرعت شرایط تجاری مشتریان این فناوری به راه افتاده است؛ این فناوری همچنین راه‌حل‌ها و دارایی‌های نوین را با مشتریان و شرکا گسترش خواهد داد.

IBM

گلن فینچ، سرپرست بخش «دگرگونی جهانی، دگردیسی داده و فناوری» در مرکز مشاوره آی‌بی‌ام می‌گوید: «مرکز عالی هوش مصنوعی، برای «هوش مصنوعی مولد» دارای بیش از ۱۰۰۰ مشاور در سراسر جهان با کارشناسی هوش مولد است؛ آن‌ها به مشتریان کمک می‌کنند، بهره‌وری را در عملیات فناوری داده‌ها و فرآیندهای بازرگانی بنیادین، مانند منابع انسانی یا بازاریابی افزایش دهند، تجارب مشتری خود را پیشرفت دهند و الگوهای بازرگانی نوین ایجاد کنند. همچنین این در کنار داده‌های موجود و رویه هوش مصنوعی مرکز مشاوره آی‌بی‌ام است و بر حل چالش‌های مشتری با استفاده از پشتیبانی کامل فناوری هوش مصنوعی، ازجمله الگوهای پایه و بیش از پنجاه‌هزار شتاب‌دهنده یادگیری ماشینیِ کلاسیکِ مخصوصِ دامنه، تمرکز خواهد کرد.»

مرکز عالی هوش مصنوعی، از هنگام تأسیس خود به‌طور پویا با بیش از ۱۰۰۰ سازمان همکاری کرده و پروژه‌های فراوانی را در سال ۲۰۲۳ با سربلندی ارائه کرده است. افزون بر این، این ابتکارات به‌طور یکپارچه «هوش مصنوعی مولد» را در کنار «راهبُردهای دیرینه هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی» یکپارچه کرده است؛ که نمونه‌ای از سازگاری و توانایی بسیار زیاد این فناوری پیشگامانه را نشان می‌دهد.

به گفته شرکت، نقاط عطفی که مرکز عالی هوش مصنوعی، پیشتر به آن‌ها دست‌یافته است، دربرگیرنده ارائه «گزارش‌های ورزشی گفتاری تولیدشده، توسط هوش مصنوعی» برای میلیون‌ها هواخواه در طول دوره قهرمانی برتر است؛ همچنین ترکیب هم‌افزایی هوش مصنوعی مولد با IBM Watson، برای کشف «کاربردهای جدید محصولات شیمیایی» شرکت میتسویی ژاپن و استقرار راهبُردی هوش مصنوعی مولد، برای «بهینه‌سازی فرآیند پیوند با مشتری» در سامانه بویگس تلکام Bouygues Telecom نیز به‌کاررفته است.

بنر اخبار هوش مصنوعی

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.