دروازه‌های نوین پارس
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

آشنایی با خدمات شرکت درواز‌ه‌های نوین پارس

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت دانش بنیان درواز‌ه‌های نوین پارس در سال ۱۳۹۴  فعالیت خود را در مرکز رشد واحد‌های فناوری شهرستان بروجرد وابسته به پارک علم و فناوری لرستان آغاز کرده ‌است. سامانه تایپ صوتی نواتایپ نتیجه فعالیت‌های این شرکت است.

نواتایپ یک سامانه تایپ صوتی با پشتیبانی گفتار فارسی و تبدیل آن به نوشتار است. در واقع نواتایپ گفتار کاربران را دریافت ‏و پس از بازشناسی الگوهای آن، متن رونوشت  را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این سامانه قادر است اسناد متنی ‏مستخرج از گفتار را ایجاد کند و پس از ویرایش آن توسط کاربر در قالب فایل‌های‎ Word ‎و‎ PDF ‎در اختیار وی قرار دهد‎.

از قابلیت‌های نواتایپ می‌توان به مواردی همچون؛ عدم اتکا به بستری خاص، ارایه فضای ذخیره ‎سازی ابری و ویرایش‌گر متن در جهت ‏ویرایش نهایی سند اشاره کرد. هیچ‌گونه محدودیتی برای کاربران در ایجاد تعداد سند وجود ندارد، هر سند میتواند شامل کلمات نامحدود باشد و تمامی ‌اسناد در فضای ابری اختصاصی کاربر ذخیره می‌شود. تمام اسناد بایگانی شده و با اعمال فیلتر و جستجو در کسری از ثانیه قابل دسترسی هستند.

نواتایپ از یک ویرایشگری قدرتمند اختصاصی برخوردار است که می‌توان به صورت هم‌زمان با ارسال گفتار به سامانه مرکزی در کسری از ثانیه متن ویرایش شده را نیز دریافت کرد. ویرایشگر متن تمام ویژگی‌های اصلی یک واژه‌پرداز را دارد و  به‌ منظور کاربردپذیری بهتر، کلمات از پیش تعریف شده با جایگزین معادل خود تعویض می‌شوند.

درواز‌ه‌های نوین پارس خدمات نواتایپ را در قالب نسخه تحت وب و اپلیکیشن اندروید ارائه می‌دهد.

‎ نگاهی اجمالی به مراحل راه اندازی استارتاپ هوش مصنوعی ؛ از ایده تا راه‌اندازی

شرکت دروازه‌های نوین پارس در یک نگاه

دروازه‌های نوین پارس


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

۵ روند و کاربرد سیستم های تشخیص صدا

مقاله قبلی

دابی اولین دستیار هوشمند صوتی فارسی

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در کسب‌و‌کار

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.