ایده پردازان نگاه پایا
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

با محصولات و خدمات شرکت هوشمند ایده پردازان نگاه پایا آشنا شویم

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت ایده پردازان نگاه پایا که از سال ۱۳۹۳ آغاز به کار کرده با بهره گیری از متخصصانی در زمینه پردازش سیگنال به تولید محصولات و ارائه خدماتی در حوز‌ه‌های امنیت، نظارت ویدیوئی و استخراج اطلاعات در دنباله‌های ویدئویی می‌پردازد.

  از جمله محصولات ایده پردازان نگاه پایا می‌توان به سامانه هوشمند پلاک خوان، رخسار و رصد تجهیزات تحت شبکه اشاره کرد. اولین محصول شرکت در سال ۱۳۹۳ در زمینه خواندن پلاک خودروها در ورودی‌های محوطه‌ها و پارکینگ‌ها عرضه شد.

  پلاک خوان پایا علاوه بر سیستم سخت افزاری، شامل ماژول‌های نرم افزار قرائت هوشمند پلاک، ماژول نرم افزاری نظارت و مدیریت سیستم‌های پلاک خوان، دوربین شبکه ای دید در شب، پروژکتور مادون قرمز و رله کنترل راه بند برای کنترل عبور و مرور می‌شود.

  سامانه رخسار نیز در زمینه تشخیص هویت از روی چهره به وسیله قرائت دوربین‌های مداربسته تحت شبکه، فایل تصویری و ویدئو و تعریف چهره از روی عکس پرسنلی و کارت ملی به بازار عرضه شده‌است.

  از جمله اهداف شرکت ایده پردازان نگاه پایا می‌توان به مواردی همچون ارائه راه حل‌های تجمیع شده نرم افزاری – سخت افزاری برای نظارت ویدئویی و استخراج اطلاعات قابل استناد از دنباله‌های ویدئویی، تحقیق و توسعه برای توسعه الگوریتم‌ها و بومی‌سازی محصولات نرم افزاری در زمینه فن آوری‌های بینایی ماشینی و پردازش ویدئویی، پیاده سازی و پشتیبانی فنی و بازرگانی از محصولات تولید شده در محیط‌های کاربردی و اجرای خدمات امنیتی و نظارتی بر مبنای فن آوری‌های بینایی ماشینی و پردازش ویدئویی اشاره کرد.


  شرکت ایده پردازان نگاه پایا در یک نگاه

  ایده پردازان نگاه پایا


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.

   

   

   

   

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  اینفوگرافی: ۱۰ سال هوش مصنوعی و یادگیری ماشین

  مقاله قبلی

  تفکیک زباله با استفاده از هوش مصنوعی برای اولین بار در تهران

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.