تایپو
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

تایپو سامانه هوشمند آموزش تایپ ده انگشتی و صوتی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  تایپو سامانه هوشمند آموزش تایپ ده انگشتی و صوتی است. این سامانه هوشمند، خدمات خود را به صورت رایگان به کاربران ارائه داده و باعث می‌شود تا حدود زیادی در زمان شما صرفه‌جویی شود.

  قابلیت‌های تایپو

  یکی از قابلیت‌های تایپو تبدیل گفتار به نوشتار یا همان تایپ صوتی است. تایپو صوت کاربر را به متن تایپ شده تبدیل می‌کند. کاربران در بخش تایپ صوتی تایپو می‌توانند به صورت رایگان صدای خود را به متن و نوشته تایپ شده تبدیل کنند. در حال حاضر این بخش فقط برای کامپیوتر و مرورگر کروم نسخه ۲۵ به بالا فعال است. اما به زودی برای تلفن همراه و مرورگر فایرفاکس نیز در دسترس قرار می‌گیرد. گفتنی است تایپو می‌تواند علائم نگارشی را نیز در متن به کار گیرد.

  تایپو محیطی بسیار جذاب و با امکانات فراوان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند به یادگیری تایپ ده انگشتی و همچنین افزایش سرعت تایپ خود بپردازند. شما می‌توانید از این طریق بدون هیچ محدودیتی تایپ ده انگشتی را بر روی هر دستگاهی یاد بگیرید. همان‌طور که گفتیم همه این امکانات به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. آموزش در تایپو به شیوه‌ای بسیار سرگرم کننده، اصولی و در محیطی با گرافیک زیبا و جذاب شما را علاقه‌مند به این سامانه خواهد کرد.

  در تایپو امکان اجرای مسابقه تایپ نیز وجود دارد و در صورتی که شما فکر می‌کنید از سرعت تایپ بالایی برخوردار هستید می‌توانید در این سامانه با سایر کاربران آن مسابقه بدهید.


  سامانه هوشمند تایپو

  سامانه هوشمند تایپو در یک نگاه


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه پردازش گفتار را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  پارت، حامی کنگره مشترک هوش محاسباتی ۲۰۲۰

  مقاله قبلی

  ۵ روند و کاربرد سیستم های تشخیص صدا

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.