بهسان اندیش سپهر
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

شرکت بهسان اندیش سپهر ؛ ارائه‌دهنده خدمات و محصولات در حوزه بینایی ماشین

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت بهسان اندیش سپهر در زمینه آموزش در دو بخش دور‌ه‌های حضوری و غیرحضوری (آنلاین)، شهر هوشمند و پردازش مستندات به تولید نرم‌افزارهای کاربردی با استفاده از روش‌ها و الگوریتم‌های هوش مصنوعی و پردازش تصویر می‌پردازد.

  اعضای این شرکت که از سال ۱۳۹۳ ایجاد شده پیش از آن در سال۱۳۸۸ اقدام به راه اندازی و فعالیت در انجمن آموزشی «موج سازان» کرده‌اند که عمده فعالیت آن در زمینه آموزش، پردازش تصویر، هوش مصنوعی و برنامه نویسی بوده‌ است.

  از جمله محصولات بهسان اندیش سپهر در زمینه هوش مصنوعی می‌توان به سامانه مدیریت و پلاک خوان خودرو بهسان و سامانه پرسشیار بهسان اشاره کرد. هم اکنون فعالیت عمده این شرکت در دو دسته طبقه بندی می‌شود. نخست در زمینه فروش محصولات نرم افزاری و دوم در زمینه ارائه خدمات.

  سامانه جامع کنترل تردد خودرو، سامانه مدیریت پارکینگ، سامانه تشخیص خودکار پلاک خودرو، سامانه جامع توزین (ویژه باسکول‌ها)، سامانه آزمونیار (قرائت و تصحیح آزمون‌های چند گزینه ای) و سامانه پرسشیار(قرائت پرسشنامه و نظرسنجی) از جمله محصولات این شرکت در بخش فروش محصولات نرم افزاری محسوب می‌شود.

  در زمینه ارائه خدمات نیز می‌توان به قرائت و تصحیح آزمون‌های چند گزینه‌ای، قرائت پرسشنامه و نظرسنجی، دوربین‌های مداربسته و خدمات مشاوره و پشتیبانی محصولات اشاره کرد.

  مشتریان شرکت بهسان اندیش سپهر از جمله شرکت کنترل ترافیک تهران، جهاد کشاورزی و شرکت مهندسی کسرا در دو بخش سازمان‌های دولتی و شرکت‌های بخش خصوصی طبقه بندی می‌شوند.


  شرکت بهسان اندیش سپهر در یک نگاه

  بهسان اندیش سپهر


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  محدودیت ‌های یادگیری ماشین

  مقاله قبلی

  معرفی آلفا، بتا و توان آزمون آماری

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.