شرکت رایا داده
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

شرکت رایا داده ؛ فعال حوزه داده‌کاوی و بیگ‌دیتا

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت رایا داده از سال ۱۳۹۵ در حوزه داده کاوی و بیگ دیتا، نرم‌افزار و هوش مصنوعی آغاز به کار کرد. در سرویس BDaaS رایا داده، یک کلاستر هادوپ توزیع شده و به صورت کامل در بستر ابر و مطابق با نیازمندی‌های کسب‌وکارهای مختلف فراهم شده‌است. پس از شناخت نیازمندی‌های کاربران و بررسی میزان داده‌های موجود، نرخ رشد و نوع داده‌ها پلتفرمی جامع و یکپارچه در اختیار کاربران قرار می گیرد.

  از جمله قابلیت‌های‌این پلتفرم می‌توان به فراهم آوردن ابزارهای گزارش‌گیری و تحلیل، ابزارهای مانیتورینگ سیستم، جمع‌آوری و طبقه‌بندی داده‌ها،، قابلیت اضافه کردن NODE، پردازش موازی و برخط داده‌ها و سیستم ذخیره‌سازی توزیع شده اشاره کرد. گفتنی است جابه جایی داده ها در‌این پلتفرم به صورت‌ایمن انجام می‌شود.

  این سرویس دارای دو محصول سرویس چت بات و  سامانه تحلیل شبکه‌های اجتماعی است.

  سرویس چت بات به ارائه خدماتی همچون کاهش هزینه‌های منابع انسانی، پاسخگویی ۲۴ ساعته و آنلاین، دقت بالا و عملکرد مناسب در پاسخگویی، سهولت استفاده و ارائه به صورت وب‌سرویس می‌پردازد.

  سامانه تحلیل شبکه‌های اجتماعی رایا داده نیز شامل خدماتی همچون تحلیل احساسات و نظرات موجود در شبکه‌های اجتماعی، کسب دانش مفید در خصوص مزایا و معایب یک برند یا محصول، هزینه پایین خدمات ارائه شده به استفاده کنندگان، به روزرسانی تحلیل‌ها به صورت ۲۴ ساعته، امکان تحلیل آماری پست‌های شبکه‌های اجتماعی، امکان‌ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی و تحلیل آن‌ها و  دسترسی به سرویس در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شود.


  شرکت رایا داده در یک نگاه

  شرکت رایا داده


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  پیشرفت هوش مصنوعی در چین باعث نگرانی آمریکا شد

  مقاله قبلی

  هوش مصنوعی اینتل و فناوری سه‌بعدی به آموزش ورزشکاران کمک می‌کند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.