فراپرداز توس
هوش مصنوعی در ایران

فراپرداز توس ؛ فعال در زمینه پردازش تصویر

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  آغاز به کار شرکت هوش کاوان فراپردازتوس در سال ۱۳۸۹ و در زمینه تجهیزات و سامانه‌های هوشمند کنترل تردد و پردازش تصویر بوده‌است. حوزه فعالیت هوش کاوان فراپرداز توس را می‌توان در دو بخش راهکارهای سازمانی و توسعه ابزار برای توسعه دهندگان دانست و از جمله محصولات ارائه شده آن می‌توان به سامانه شناسایی و تشخیص چهره، سن و جنسیت، سامانه کنترل و تکریم ارباب رجوع و مراجعین، سامانه هوشمند تشخیص پلاک خودرو، اسکنر پاسپورت‌خوان، شمارش افراد و شمارش خودرو اشاره کرد.

  این شرکت دانش بنیان در حوز‌ه‌هایی همچون تجهیزات و سامانه‌های هوشمند کنترل تردد مبتنی بر پردازش تصویر، تحقیقات در حوز‌ه‌های پردازش تصویر، یادگیری عمیق و حوز‌ه‌های مرتبط، گیت تردد و تجهیزات و سامانه‌های مبتنی بر بینایی ماشین (تشخیص الگو، کنترل و سورتینگ خط تولید) نیز فعالیت دارد.

  از دیگر محصولات هوش کاوان فراپرداز توس می‌توان به سیستم هوشمند فرم خوان فارسی (OCR)، گیت باله‌ای پایه کوتاه، اسکنر کتاب مدل HDS101، پیشواز تکریم و راهنما، سامانه جامع کنترل تردد پیشواز، پیشواز مدیریت همایش، سامانه هوشمند ارتقاء فروش، سامانه تردد خودرو، سامانه هوشمند شمارش افراد، سامانه شناسایی و تشخیص چهره و سامانه ثبت چهره پیشواز و سامانه تشخیص پلاک اشاره کرد.

  کسب مقام اول کشور در جشنواره ممتازین و مبتکرین، مقام نائب قهرمانی مسابقات رباتیک موش‌های هوشمند در رشته ربات نقاش، مقام سوم در مرحله طراحی مفهومی ‌مسابقات خودروی الکتریکی دانشگاه صنعتی شریف و ثبت ۳ اختراع در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از جمله دستاوردهای این شرکت به شمار می‌رود.

  مشترکان سرویس‌های هوش کاوان فراپرداز توس در بخش خصوصی و دولتی فعالیت داشته و از جمله این مشتریان می‌توان به‌استانداری خراسان رضوی، استانداری فارس، پلیس آگاهی فرماندهی نیروی انتظامی‌خراسان رضوی، سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی، سپاه امام رضا خراسان رضوی، سازمان حج و زیارت کشور، شرکت‌های آب منطقه‌ای خراسان رضوی، اصفهان و البرز، شرکت پرداخت الکترونیک سداد، هتل مدینه‌الرضا، شهرداری مشهد، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه سبزوار، مصلی تهران (نمایشگاه مطبوعات)، شرکت عمران شهر جدید بهارستان اصفهان، پایانه مرزی دوغارون، هتل بشری، شرکت اکسیر رایانه صبا، شرکت یکتای اسپادانا، شرکت پرسام صنعت، شرکت اکسین توس و شرکت خدمات گردشگری پیشگامان اشاره کرد.


  هوش کاوان فراپرداز توس در یک نگاه

  فراپرداز توس


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  ROCKET ؛ دسته‌بندی سریع و دقیق سری‌های زمانی

  مقاله قبلی

  به ربات‌ها بیاموزیم مثل ما فکر کنند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.