میکی سافت
هوش مصنوعی در ایران

میکی سافت ؛ تبدیل عکس‌های سیاه‌سفید به رنگی به راحتی آب خوردن!

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  میکی سافت در زمینه پردازش مستندات فعالیت می‌کند. یکی از محصولات این شرکت رنگینه نام دارد که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده‌است.

  این محصول که نقش هوش مصنوعی در آن زیاد و نوع استفاده از هوش مصنوعی به صورت مستقیم ارزیابی شده به عنوان اپلیکیشنی برای تبدیل عکس سیاه سفید به رنگی استفاده می‌شود.

  رنگینه

  نرم‌افزار رنگینه که به گفته گروه میکی سافت خدمتی را برای اولین بار در ایران ارائه می‌کند با شعار: تبدیل عکس‌های سیاه سفید به رنگی به راحتی آب خوردن! پا به بازار بینایی ماشین گذاشته‌ است.

  نحوه عملکرد این نرم افزار به این شکل است که کاربر پس از نصب، عکس‌های سیاه سفید خود را از طریق گالری و یا دوربین گوشی وارد نرم افزار کرده و با لمس دکمه رنگ آمیزی آن را به حالت رنگی در می‌آورد.

  به گفته طراحان رنگینه، این نرم افزار با بهره‌گیری از الگوریتمی ‌پیشرفته، عناصر موجود در تصویر(پوست انسان، لباس، درخت، چمن، خاک، آسمان، خورشید و …) را شناسایی کرده و در ۹۶درصد مواقع (باتوجه به کیفیت تصویر) به درستی رنگ آمیزی می‌کند.

  نسخه اندورید رنگینه در کافه بازار قرار داده شده است و از دیگر محصولات گروه میکی سافت می‌توان به امتحان و آزمون‌ساز به همراه  بانک آزمون، چشمک(تشخیص دهنده اجسام اطراف فرد)، ریکوردینا (پیش نمایش)، ضبط صدا + درج برچسب، یادداشت و تصویر، کالری پلاس(برای کاهش وزن) و iMeter (متر هوشمند) اشاره کرد.


  میکی سافت در یک نگاه

  میکی سافت


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۱ میانگین: ۲]

  تحول دیجیتال در صنعت انرژی با هوش مصنوعی

  مقاله قبلی

  هوش مصنوعی نباید برای کسب‌وکار شما بسیار پیچیده یا پرهزینه باشد

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.