شرکت نوژان
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

شرکت نوژان ؛ پیش به سوی توسعه دانش بومی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت نوژان در سال ۱۳۹۳ به همت جمعی از استاید و فارغ‌التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران و با تکیه بر بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت‌های پژوهشی تاسیس گردید. از جمله مهم‌ترین اهداف این شرکت، توسعه دانش بومی و به‌کارگیری دانش تولید شده در راستای حل مسائل صنعتی است. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از تولیدکنندگان دانش در حوزه‌های رباتیک، اتوماسیون و هوش مصنوعی نقش مهمی را ایفا می‌کند و در این زمینه‌ها خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. شرکت نوژان در سال ۱۳۹۴ با دریافت تائیدیه از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست.

  نوژان در طی سالیان گذشته پروژه‌های زیادی را در زمینه‌های رباتیک، اتوماسیون صنعتی و هوش مصنوعی انجام داده است که بسیاری از آن‌ها به مرحله صنعتی رسیده‌اند. دستگاه‌های تولید‌شده توسط نوژان در حال حاضر در مناطق مختلف کشور استفاده می‌شوند. نوژان ماموریت خود را ارائه محصولات قابل رقابت با نمونه‌های خارجی از نظر کیفیت و قیمت به منظور رضایت‌بخشی مشریان اعلام کرده است.

  خدمات نوژان شامل طراحی برد الکترونیکی، طراحی کنترلر، طراحی مکانیزم‌های رباتیک و پردازش تصویر و صدا است. از پرو‌ژه‌های اجرا شده نوژان می‌توان به سورتر پسته و دانه‌های کشاورزی، ربات گنبدنورد، ربات بالارونده شوینده، ربات توانبخشی دست، برد درب اتوماتیک، ربات نقاش، ربات آیپاک و سیستم کنترلی سرمایش اشاره دارد.


  شرکت نوژان در یک نگاه

  شرکت نوژان


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دانشگاه هاروارد برگزار می‌کند: دوره رایگان آموزش دیتاساینس و یادگیری ماشین

  مقاله قبلی

  شرکت سحاب پرداز ؛ متخصص نگهداری و تحلیل داده

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.