شرکت آپاسای داده سیستم
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

معرفی شرکت آپاسای داده سیستم

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت آپاسای داده سیستم در سال ۱۳۸۷، با هدف توسعه ارائه خدمات جامع بومی فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شد. حیطه اصلی کاری آپاسای تحقیق و توسعه در حوزه سیستم‌های جامع مدیریت یکپارچه سازمانی و طراحی زیرساخت‌های مورد نیاز است. این شرکت موفق به ارائه یک راهکار اتوماسیونی جامع و قدرتمند در حوزه برودکست به منظور پوشش کلیه نیازهای سازمان‌های برودکستر نموده‌ است. سیستم اتوماسیون تولید، پخش و آرشیو تحت وب آپاسای، مجموعه‌ای از زیر سیستم‌هایی است که بصورت جامع، یکپارچه و فرآیندگرا، تمامی امور و فرآیندهای شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی را در تمام حوزه‌ها اعم از پیش از تولید، تولید، پخش، پس از پخش و آرشیو، مبتنی بر آخرین تکنولوژی‌های وب مکانیزه می‌کند.در کنار سامانه هوشیار و آنالیز هوشمند محتوا می‌توان از سرور پخش چند کاناله آیپاس، سامانه خزشگر اطلاعات و اتوماسیون جامع صدا و تصویر به عنوان محصولات آپاسای نام برد.

سامانه هوشیار

سیستم هوشیار، یک فناوری قدرتمند با قابلیت یادگیری بالا است که برای کمک به کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها در آنالیز، تشخیص و تصمیم‌گیری موضوعات به کمک هوش مصنوعی و بینایی ماشین توسعه داده‌شده ‌است. سیستم تشخیص تصویر، سیستمی است که بر اساس فناوری هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری عمیق قادر به شناسایی اشیاء و موضوعات مختلف با دقت بالا می‌باشد.

آنالیز هوشمند محتوا

برای آنالیز هوشمند محتوا ۳ نرم‌افزار تشخیص چهره، المان‌های ورزشی و نرم‌افزار تشخیص محتوای غیراخلاقی در آپاسای ایجاد شده‌اند.

نرم‌افزار تشخیص محتوای غیر اخلاقی آپاسای با بهره‌گیری از آخرین تکنیک‌ها و الگوریتم‌های Deep Learning، توانایی تشخیص مفاهیم غیر اخلاقی از جمله پوشش‌های نامناسب، لباس‌های بدن‌نما، فعالیت‌های نامناسب و … را که منطبق بر عرف و فرهنگ جامعه ما نیستند دارد. همچنین نرم‌افزار تشخیص چهره نیز با استفاده از آخرین تکنیک‌ها و الگوریتم‌های Deep Learning، توانایی تشخیص چهره‌های سیاسی، سلبریتی‌ها، رهبران کشورهای جهان و هر چهره‌ای که مد نظر کاربر باشد را با دقت و سرعت بسیار بالا دارد.


شرکت آپاسای داده سیستم در یک نگاه

شرکت آپاسای داده سیستم


ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌وکارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

معرفی شرکت دانش بنیان بیان؛ فعال در حوزه پردازش زبان طبیعی

مقاله قبلی

نوآوری در صنعت موسیقی با شرکت آوای طنینو

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در کسب‌و‌کار

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.