دوره‌های آنلاین رایگان هوش مصنوعی
رویدادها

دوره‌های آنلاین رایگان هوش مصنوعی در دانشگاه هلسینکی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  آیا به این فکر می‌کنید که هوش مصنوعی چگونه ممکن است زندگی و کار شما را تحت تاثیر قرار دهد؟
  آیا می‌خواهید در مورد معنای واقعی هوش مصنوعی و نحوه ایجاد آن بیشتر بدانید؟
  آیا می‌خواهید بدانید که در سال‌های آینده هوش مصنوعی چگونه توسعه می‌یابد و بر ما تأثیر می‌گذارد؟
  پاسخ این سئوالات را با شرکت در دوره‌های هوش مصنوعی دانشگاه هلسینکی به دست بیاورید.

  دوره The Elements of AI عنوان یک سری دوره‌های آنلاین رایگان هوش مصنوعی است که توسط شرکت آموزش آنلاین Reaktor و دانشگاه هلسینکی فنلاند ایجاد شده است. هدف این دوره ساده‌سازی هوش مصنوعی و توضیح آن برای افراد است. در توضیح این دوره‌ها آمده است که ما می‌خواهیم گروه گسترده‌ای از افراد را تشویق کنیم تا یاد بگیرند هوش مصنوعی چیست ، چه ‌کارهایی با آن می‌شود انجام داد چه کارهایی نمی‌توان انجام داد و نحوه ایجاد روش‌های هوش مصنوعی چگونه است. مزیت  این دوره‌ها این است که تئوری را با تمرینات عملی ترکیب می‌کند و شما می‌توانید با سرعت خودتان پیش بروید. این کلاس‌ها شامل دو دوره مقدمه‌ای بر هوش مصنوعی و ساخت هوش مصنوعی است.

  دوره مقدمه‌ای بر هوش مصنوعی شامل ۶ فصل است. هوش مصنوعی چیست، حل مسئله در هوش مصنوعی، هوش مصنوعی در دنیای واقعی، یادگیری ماشین، شبکه‌های مصنوعی و پیامدهای هوش مصنوعی ۶ سرفصل این دوره هستند. از مزیت‌های این دوره این است که نیاز به دانش خاصی در زمینه ریاضی و برنامه‌نویسی پیشرفته ندارید.

  در دوره ساخت هوش مصنوعی با الگوریتم‌های واقعی که ایجاد روش‌های هوش مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کنند آشنا می‌شوید. این دوره برای هر کسی که می‌خواهد اصطلاحات و مهارت‌های مربوط به هوش مصنوعی خود را بهبود بخشد مناسب است. با گذراندن دوره، درمورد اینکه روش‌های مختلف هوش مصنوعی چگونه ساخته می‌شود و از کجا و چگونه می‌توان از این روش‌ها در زندگی واقعی استفاده کرد بیشتر خواهید آموخت. پس از گذراندن این دوره شما می توانید یک ایده مبتنی بر هوش مصنوعی بسازید و آن را در قالبی قابل درک ارائه دهید. برای این دوره برخی از مهارت‌های اساسی برنامه‌نویسی پایتون برای استفاده بیشتر از دوره پیشنهاد می‌شود. شروع با هوش مصنوعی، کنار آمدن با عدم قطعیت، یادگیری ماشین، شبکه‌های مصنوعی و نتیجه‌گیری ۵ سرفصل این دوره را تشکیل می‌دهند.

  این دوره‌ها از سال ۲۰۱۸ تاکنون در حال برگزاری هستند. تاکنون بیش از ۵۵۰،۰۰۰ دانشجو در دوره Elements of AI از بیش از ۱۷۰ کشور جهان ثبت نام کرده‌اند.

  برای ثبت نام به سایت زیر مراجعه کنید:

  ثبت نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۲ میانگین: ۳]

  استفاده از هوش مصنوعی در استارتاپ‌ها چه مزایایی دارد؟

  مقاله قبلی

  تحقیقات هوش مصنوعی با بحران پاسخگویی دست و پنجه نرم می‌‌کند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.