دیجیتال سازی با هوش مصنوعی
کاربردهای هوش مصنوعی

دیجیتال سازی با هوش مصنوعی: رونمایی مایکروسافت از نرم‌افزار ژورنال

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت مایکروسافت قصد دارد دیجیتال سازی با هوش مصنوعی را در دستور کار قرار دهد. وقتی پای digital inking و پشتیبانی قلم به میان می‌آید، کمتر شرکتی به اندازه مایکروسافت در اذهان تداعی می‌شود. از دستگاه‌های Surface گرفته تا نرم‌فزارهایی همچون OneNote، استفاده از قلم‌های نوری همواره در مرکز توجه محصولات این شرکت بوده است. اما حتی مایکروسافت نیز به روش برنامه جدید ژورنال از تیم توسعه خود، نرم افزارهای زیادی درست نکرده است که بتوان آن‌ها را ink-first نامید.

  این شرکت می‌گوید در طراحی نرم‌افزار ژورنال قصد داشت یک برنامه دیجیتال سازی با هوش مصنوعی که شهودی و قابل دسترس‌تر باشد، ایجاد کند. در این مقاله آمده است: ما روی این موضوع متمرکز شدیم تا بتوانیم قابلیت‌های جدیدی را که با کاغذ فیزیکی امکان‌پذیر نیست یا در بیشتر برنامه‌های دیجیتال‌سازی امروزی دیده نمی‌شود فراهم کنیم. به همین دلیل، برای بهبود تجربه به هوش مصنوعی روی آوردیم. در یکی از ویژگی‌های جدید که همانند قابلیت جدید Scribble در آیپد است، هوش مصنوعی به شما این امکان را می‌دهد تا اشتباهات مربوط به هجی کردن کلمات مورد نظر را اصلاح کنید. دیگر حتی نیازی نیست که ابزار پاک کن را استفاده کنید. به همین ترتیب، شما می‌توانید کلمات و جملات را با ضربه زدن روی صفحه نمایش انتخاب کنید یا با قلم نوری خود دور آن را خط بکشید. در اینجا هم نیازی به استفاده از ابزار lasso نیست.

  دیجیتال سازی با هوش مصنوعی

   

  از یادگیری ماشین نیز می‌توان برای آسان‌تر کردن جستجو و فیلتر کردن اسناد خاص استفاده کرد. این برنامه مواردی مانند عناوین، نقاشی‌ها و کلمات کلیدی را شناسایی و دسته‌بندی می‌کند. این موضوع یافتن اسناد خاص را وقتی که می‌خواهید دوباره به آن‌ها رجوع کنید آسان‌تر می‌کند. نکته مهم این است که فراتر از این ویژگی‌ها، شما می‌توانید انتظار یک عملکرد معمول در برنامه‌ای از این دست را داشته باشید. اگر دارای اشتراک Microsoft ۳۶۵ هستید، امکان یکپارچه‌سازی تقویم به شما کمک می‌کند تا نکات جلسات را سریع و آسان یادداشت کنید. همچنین امکان وارد کردن فایل‌های PDF و تصاویر وجود دارد تا بتوانید آن‌ها را علامت‌گذاری کنید.

   

  انواع کاربردهای هوش مصنوعی در صنایع مختلف را در هوشیو بخوانید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  استخراج داده به جای چشم دوختن به چاه نفت؛ تقابل علم داده و اقتصاد

  مقاله قبلی

  تکنولوژی هوش مصنوعی: منتظر نوآوری‌های شگفت‌انگیز باشید

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.