شرکت تحلیل افزار مبتکر میراث
هوش مصنوعی در ایران

شرکت تحلیل افزار مبتکر میراث : مولد نرم‌افزارهای داده‌کاوی

  0
  مدت زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت تحلیل افزار مبتکر میراث یک شرکت تخصصی در زمینه تولید نرم‌افزار‌های مربوط به داد‌ه‌های بزرگ و در بخش داده‌کاوی محسوب می‌شود. تحلیل افزار مبتکر میراث شرکتی متمرکز بر تولید فناوری در حوزه کلان داده و هوش مصنوعی است. از جمله حوز‌ه‌های فعالیت تحلیل افزار مبتکر میراث می‌توان به راهکارهای سازمانی، بازاریابی و تبلیغات اشاره کرد.

  نرم افزارهای تحلیل افزار مبتکر میراث در سازمان‌ها و شرکت‌هایی که با داد‌ه‌های بزرگ کار می‌کنند، در زمینه نگهداری هوشمند، برنامه‌ریزی پرواز‌های یک خط هواپیمایی، تحلیل داد‌ه‌های خبر فارسی و شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات بکار گرفته می‌شوند.

  همچنین تحلیل افزار مبتکر میراث سابقه‌ای نیز در زمینه تولید محصولات مبتنی بر پردازش زبان طبیعی با استفاده از یادگیری ماشین دارد که این موضوع منجر به جمع‌آوری داده و توسعه ابزارهای متعددی شد که در سرویس زال تجمیع شده و در اختیار کاربران قرار گرفته ‌است.

  بنیانگذاران این سایت در خصوص رسالت میراث معتقد هستند نظری ویژه دارند. به اعتقاد آن‌ها رسالتشان شکل دادن به آینده  به روشی خاص است:«ما میراثی‌ها در یک ماموریّت داریم و برای شکل دادن به آینده بوسیله ایجاد تحول در چگونگی استفاده مشتریان‌مان از داده و تکنولوژی داد‌ه های بزرگ و هوش مصنوعی مشغول فعالیت هستیم». نقش هوش مصنوعی در محصول میراث بالا و به طور مستقیم ارزیابی شده‌است و یادگیری عمیق نیز در آن استفاده می‌شود.


  شرکت تحلیل افزار مبتکر میراث در یک نگاه

  شرکت تحلیل افزار مبتکر میراث


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در چند حوزه‌ هوش مصنوعی را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب‌و‌کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دستگاه تشخیص هوشمند برگ سبز چای توسط نخبه گیلانی ساخته شد

  مقاله قبلی

  توجه به تاثیرات هوش مصنوعی و پنج روش برای تبدیل آن به ابزاری مفید

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *