شرکت های توانمند در حوزه هوش مصنوعی
اخبارهوش مصنوعی در ایران

فراخوان شرکت های توانمند در حوزه هوش مصنوعی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت های توانمند در حوزه هوش مصنوعی روزبه‌روز با ایده‌های تازه و راهکارهای نوآورانه معرفی‌‌ می‌شوند. در میان این مجموعه تیم‌های خلاق، آن دسته‌ای که بتواند به یک سرمایه‌گذار یا شرکت شتابدهنده متصل شود و از لحاظ نیاز‌های مالی و زیرساختی تامین گردد، مسیر رشد و ترقی و تحقق ایده‌‌ها را به خوبی خواهد پیمود. گاهی نیز صندوق‌های سرمایه‌گذاری که از طرف نهادهای دولتی حمایت‌‌ می‌شوند و بودجه‌های دولتی در اختیار دارند،‌‌ می‌توانند نقش حمایتگر برای استارتاپ‌‌ها و شرکت ‌‌‌‌های توانمند در حوزه هوش‌‌‌ مصنوعی را ایفا کنند.

  در هر صورت، نکته مهم این است که وجود چنین فرصت‌هایی‌‌ می‌تواند نوآوری و ادامه فعالیت شرکت های توانمند‌‌‌‌ در حوزه هوش‌‌‌ مصنوعی را تضمین کند.

  در همین راستا، نهاد ریاست جمهوری نیز در مجموعه اقدامات حمایتگر خود از فناوری هوش مصنوعی، بودجه‌ای را برای حمایت از شرکت ‌‌‌‌‌های توانمند‌‌‌ در حوزه هوش مصنوعی اختصاص داده و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، فراخوان شناسایی شرکت های توانمند در حوزه هوش مصنوعی را منتشر کرده است.

  به گزارش هوشیو به نقل از ایسنا، صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، فراخوان شناسایی شرکت‌‌‌‌‌ های توانمند ‌‌‌‌در حوزه هوش مصنوعی را منتشر کرده است.

  شرکت های توانمند در حوزه هوش مصنوعی

  بخش‌های فراخوان

  • شناسایی نیازهای فناورانه (پایان یافته)،
  • شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های توانمند
  • ارائه مجازی نیازهای فناورانه شرکت‌های متقاضی

  لازم به ذکر است، زمان جلسات آنلاین مرتبط با این فراخوان متعاقبا اعلام خواهد شد.

  محورهای موضوعی این فراخوان شامل برگزاری جلسات B2B برای ارزیابی توانمندی‌های شرکت های هوش مصنوعی، انتخاب فناوران برای انجام مذاکرات نهایی، برگزاری رویداد رونمایی از دستاوردها و انعقاد تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها در مرداد ماه است.

  شرکت های توانمند در حوزه هوش مصنوعی که علاقه‌مند به حضور در این رویداد هستند، می‌توانند تا تاریخ ۱۹ تیر ماه سال جاری برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه کنند:

  ثبت‌نام

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  برترین استارتاپ های هوش مصنوعی جهان

  مقاله قبلی

  هوش مصنوعی در گوگل می‌خواهد بر دنیای فناوری تسلط یابد!

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.