کنفرانس هوش مصنوعی کاربردی
اخباررویدادهاهوش مصنوعی در ایران

فرصت طلایی برای شرکت‌های هوش مصنوعی ایران در کنفرانس وین

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  فناوری هوش مصنوعی تا امروز در جنبه‌‌های گوناگون زندگی ما ظهور پیدا کرده، تا جایی که در همه صنایع و علوم جای خود را به‌خوبی باز کرده است. به جرئت‌‌ می‌توان گفت این فناوری در حال تبدیل‎ شدن به یک اهرم اقتصادی قدرتمند برای کشورهای پیشرو است. شرکت‌‌های موفق در حوزه هوش مصنوعی در سراسر دنیا برای اینکه از این جریان عقب نمانند، برگزاری رویدادهای حضوری و مجازی را فرصتی برای رشد اقتصادی و افزایش تولید داخلی‌‌ می‌دانند؛ چرا که چنین رویدادهایی بهترین فرصت برای پیوند خوردن با ‌‌کسب‌وکارهای موفق در سراسر دنیاست و امکانی را فراهم‌‌ می‌آورد تا چرخ اقتصاد داخلی به گردش درآید و منبع تازه‌ای از ارزآوری محقق گردد. از همین رو، حضور فعال در این رویدادها علاوه بر به‌روزشدن متخصصان ایرانی با آخرین دستاوردهای دنیای هایتک،‌‌ می‌تواند بر رشد اقتصادی کشورمان نیز تاثیرگذار باشد.

  کنفرانس هوش مصنوعی کاربردی

  اکنون در آستانه برگزاری یکی از مهم‌‌ترین کنفرانس‌‌های بین‌المللی در حوزه هوش مصنوعی هستیم و فرصتی فراهم شده تا ‌‌کسب‌وکارهای مطرح و همچنین متخصصان و توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی از ایران، با جامعه هوش مصنوعی دنیا ارتباط برقرار کنند، با به‌روزترین دستاوردهای این دانش هماهنگ شوند و حتی با لینک شدن به شرکت‌ها و کمپانی‌‌های مطرح بین‌المللی، به افزایش تولید ناخالص داخلی و توسعه اقتصادی کمک کنند. همایش هوش مصنوعی کاربردی (به صورت کنفرانس مجازی) از ۲۵ تا ۲۸ ماه مه ۲۰۲۱ (یعنی ۴ تا ۷ خرداد ۱۴۰۰) در وین پایتخت اتریش برگزار‌‌ می‌شود. این کنفرانس، یک برنامه چهار روزه بوده و اصلی‌‌ترین بخش آن، شامل سخنرانی‌هایی از کارشناسان بین‌المللی هوش مصنوعی، میزگردهای بحث و گفتگو، کارگاه‌‌های آموزشی از سرفصل‌‌های غنی و کاربردی و جلسات مجازی دو نفره با بیش از ۱۰۰۰ شرکت‌کننده از سراسر جهان است.

  همایش هوش مصنوعی کاربردی در حقیقت یک کنفرانس B2B است. اما اگر شما هم به هوش مصنوعی علاقه‌مندید و در این حوزه مشغول به کار هستید، یا ایده‌ای دارید و به دنبال فرصتی برای تحقق آن هستید،‌‌ می‌توانید به کنفرانس هوش مصنوعی کاربردی بپیوندید. جایی که همه فعالان این حوزه، بر تأثیر هوش مصنوعی در دنیای واقعی متمرکز شده‌اند؛ از استراتژی و سازماندهی گرفته تا موارد استفاده از این دانش و سرمایه‌گذاری در این حوزه.

  کنفرانس هوش مصنوعی کاربردی

  همه شرکت‌کنندگان و سخنرانان‌‌ می‌توانند جلسات یک‌به‌یک مجازی با یکدیگر ترتیب دهند. این همایش با هدف ایجاد ارتباط میان توسعه‌دهندگان راه‌حل‌‌های هوش مصنوعی به کاربران بالقوه و شرکت‌‌ها و کسب‌وکارها برگزار‌‌ می‌شود. لازم به ذکر است، تا این لحظه از کشورمان ایران ۵ نفر برای این همایش ثبت‌نام کرده‌اند و ثبت‌ درخواست همچنان ادامه دارد:

  • از شرکت رایان اندیش رشد: عرفان شاه محمدی
  • از شرکت زیرساخت فناپ: امیرحسین استیری
  • از شرکت فنارا: امیرحسین شریف
  • از شرکت فرادید: میکائیل کرباسیان
  • از شرکت رهکاو بایا: زیبا ابراهیمیان

  برای ثبت‌نام‌‌ می‌توانید به این لینک مراجعه کنید:

  ثبت نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  هرآنچه باید درباره بازاریابی با هوش مصنوعی بدانید

  مقاله قبلی

  استفاده از هوش مصنوعی در نیروی پدافند هوایی ارتش امنیت سایبری را برقرار کرد

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.