نمایشگاه اینوتکس
اخبارهوش مصنوعی در ایران

اختتامیه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱: معرفی برترین تیم‌ها با حضور رئیس قوه قضائیه

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  نمایشگاه اینوتکس سال ۲۰۲۱ روز جمعه، ۳۱ اردیبهشت، درحالی به کار خود پایان داد که برترین تیم‌ها در بخش‌های رقابتی این رویداد و بازدید معرفی شدند. همچنین سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران هم از این رویداد بازدید کرد.

  در مراسم اختتامیه نمایشگاه اینوتکس، برترین‌های سه بخش رقابتی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ که شامل «اینوتکس پیچ»، «اینوتکس بتل» و «استارکاپ» بودند، معرفی شدند.

  در رقابت اینوتکس بتل تیم «نانو فام» به‌عنوان برترین تیم انتخاب و معرفی شد و موفق به کسب مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره از بانک توسعه تعاون شد.

  در بخش اینوتکس پیچ تیم «رپید X» توانست رتبه اول را از آن خود کند. درنتیجه این انتخاب مبلغ ۲۰ میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره از سوی بانک توسعه تعاون به تیم رپید X تعلق گرفت.

  تیم دوم این بخش «اکتیویا» بود که توانست مبلغ ۱۵ میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره بانک توسعه تعاون را به خود اختصاص دهد.

  تیم سوم بخش اینوتکس پیچ هم «نمالاین» بود که از سوی بانک توسعه تعاون مبلغ ۱۰ میلیون تومان و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره کسب کرد.

  تیم «هما» از بخش استارکاپ هم با حضور محمد مهدی اسدی‌فر و آیت خضرایی به‌عنوان تیم برتر انتخاب شد. همچنین گروه پیتام توانست عنوان قهرمانی لیگ مسابقات فیفا و تیم هما قهرمان لیگ مسابقات PES شدند.

  در مراسم اختتامیه نمایشگاه اینوتکس به‌غیراز رئیس قوه قضائیه، سورنا ستاری، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سجاد عباسی، دبیر اجرایی نمایشگاه هم حضور داشتند.

  نمایشگاه اینوتکس

  در طول ۴ روزی که نمایشگاه اینوتکس در پارک فناوری پردیس دایر بود، حدود ۲۰ هزار نفر به‌عنوان بازدیدکننده در این محل حضور پیدا کردند و حدود ۳۵ هزار نفر هم به‌صورت مجازی از این نمایشگاه دیدن کردند. طبق آمار اعلام‌شده، بیشترین‌ بازدید از یک غرفه ۱۲۰۰ نفر و کمترین بازدید ۹۰ نفر بوده است.

  دکتر همتی، شهردار پردیس، در مراسم اختتامیه نمایشگاه اینوتکس ضمن تشکر از تمامی متصدیان این نمایشگاه و دکتر سورنا ستاری، اعلام کرد که تلاش آن‌ها برای شناسایی و بازدید از غرفه‌های استارتاپ‌های حوزه مدیریت شهری بوده است. ایشان همچنین مدعی شدند که بعد از نمایشگاه هم ارتباط با این استارتاپ‌ها را حفظ خواهند کرد.

  ایشان در ادامه قول حمایت تمام‌قد از این استارتاپ‌ها را داد و ابراز امیدواری کرد که با ایده‌های جدید این شرکت‌های خلاق در سال‌های آینده بتوانند به غایتی مانند شهرهای هوشمند دست پیدا کنند و از تمام سرمایه‌های انسانی کشور در این مسیر بهره ببرند.

  نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ از ۲۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ در پارک فناوری پردیس آغاز شد و ۴ روز بعد به پایان رسید.

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  واضح کردن تصاویر تار با استفاده از توانایی های هوش مصنوعی

  مقاله قبلی

  استاد دانشگاه دفاع ملی : آینده از آن هوش مصنوعی است

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.