استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها
اخباررسانه‌هاکسب‌و‌کارویدیو

استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها ؛ توصیه اندرو ان‌جی

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  در سراسر دنیا کشورهایی هستند که هنوز اقدام به استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها نکرده‌اند. بیشتر آن‌ها برای استفاده نکردن از این فناوری بهانه‌ای جز ترس ندارند. هرچند اگر این شرکت‌ها با مزایای استفاده ‌‌‌‌‌‌از ‌‌‌‌‌‌‌هوش مصنوعی در کسب و کارها آشنا شوند، به هر قیمتی سعی در استفاده از آن خواهند کرد.

  یکی از عمده‌ترین چالش‌های استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها داده‌ها و اطلاعات هستند. هرچند هر شرکتی برای عدم استفاده از آن دلایل خودش را دارد و هرکدام هم برای به‌کارگیری درست این فناوری شرایط خاص خود را دارند.

  اولین و بزرگ‌ترین مانع استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها عدم درک مناسب از این فناوری در بین افراد متخصص و کارمندان و حتی مدیران یک شرکت است. به‌کارگیری فناوری هوش مصنوعی می‌تواند بهره‌وری زیادی برای هر کسب‌و‌کاری داشته باشد، به شرط آن‌که مدیران و کارمندان با روش بهینه استفاده از آن آشنا شده و بتوانند جنبه‌های مختلف این فناوری را به کارگیرند.

  توصیه اندرو ان‌جی

  استفاده نادرست از فناوری هوش مصنوعی می‌تواند مضرات زیادی برای شرکت‌ها داشته باشد؛ تاجایی که مشاهده عملکرد آن‌ها دیگر شرکت‌ها را هم از استفاده از آن بازدارد. اندرو ان‌جی، یکی از افراد برجسته در حوزه هوش مصنوعی در دنیا و موسس شرکت لندینگ ای‌آی، توصیه‌ای برای مدیران مشاغل و شرکت‌ها دارد.

  وی معتقد است مدیران باید بعد از استخراج کاربردهای مناسب هوش مصنوعی برای استفاده از این فناوری دست‌به‌کار شوند. اندرو ان جی می‌گوید گاهی شرکت‌ها کاربردهای هوش مصنوعی را نمی‌دانند و از این فناوری توقعات زیادی دارند و در نتیجه آن پروژه‌های هوش مصنوعی در شرکت‌شان محکوم به شکست است، یا با سرعت بسیار کمی پیش می‌رود.

  او شناسایی ظرفیت هوش مصنوعی در هر شرکت را امری ضروری می‌داند. در ویدئو زیر او توضیح می‌دهد که شرکتشان چطور شرکت‌های بزرگ هوش مصنوعی را شناسایی کرده و با آن‌ها برای شناسایی پروژه‎‌هایی که پتانسیل استفاده از فناوری هوش مصنوعی را دارند، همکاری می‌کند.

  انواع ویدیوهای هوش مصنوعی را در هوشیو تماشا کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  محققان دانشگاه استنفورد با کمک هوش مصنوعی از راز تغییرات ناگهانی آب ‌و هوا پرده برداشتند

  مقاله قبلی

  ساناگستر سبز ؛ فعال در حوزه صنایع خانگی و حمل بار

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.