جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها ؛ توصیه اندرو ان‌جی

استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها ؛ توصیه اندرو ان‌جی

در سراسر دنیا کشورهایی هستند که هنوز اقدام به استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها نکرده‌اند. بیشتر آن‌ها برای استفاده نکردن از این فناوری بهانه‌ای جز ترس ندارند. هرچند اگر این شرکت‌ها با مزایای استفاده ‌‌‌‌‌‌از ‌‌‌‌‌‌‌هوش مصنوعی در کسب و کارها آشنا شوند، به هر قیمتی سعی در استفاده از آن خواهند کرد.

یکی از عمده‌ترین چالش‌های استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها داده‌ها و اطلاعات هستند. هرچند هر شرکتی برای عدم استفاده از آن دلایل خودش را دارد و هرکدام هم برای به‌کارگیری درست این فناوری شرایط خاص خود را دارند.

اولین و بزرگ‌ترین مانع استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کارها عدم درک مناسب از این فناوری در بین افراد متخصص و کارمندان و حتی مدیران یک شرکت است. به‌کارگیری فناوری هوش مصنوعی می‌تواند بهره‌وری زیادی برای هر کسب‌و‌کاری داشته باشد، به شرط آن‌که مدیران و کارمندان با روش بهینه استفاده از آن آشنا شده و بتوانند جنبه‌های مختلف این فناوری را به کارگیرند.

توصیه اندرو ان‌جی

استفاده نادرست از فناوری هوش مصنوعی می‌تواند مضرات زیادی برای شرکت‌ها داشته باشد؛ تاجایی که مشاهده عملکرد آن‌ها دیگر شرکت‌ها را هم از استفاده از آن بازدارد. اندرو ان‌جی، یکی از افراد برجسته در حوزه هوش مصنوعی در دنیا و موسس شرکت لندینگ ای‌آی، توصیه‌ای برای مدیران مشاغل و شرکت‌ها دارد.

وی معتقد است مدیران باید بعد از استخراج کاربردهای مناسب هوش مصنوعی برای استفاده از این فناوری دست‌به‌کار شوند. اندرو ان جی می‌گوید گاهی شرکت‌ها کاربردهای هوش مصنوعی را نمی‌دانند و از این فناوری توقعات زیادی دارند و در نتیجه آن پروژه‌های هوش مصنوعی در شرکت‌شان محکوم به شکست است، یا با سرعت بسیار کمی پیش می‌رود.

او شناسایی ظرفیت هوش مصنوعی در هر شرکت را امری ضروری می‌داند. در ویدئو زیر او توضیح می‌دهد که شرکتشان چطور شرکت‌های بزرگ هوش مصنوعی را شناسایی کرده و با آن‌ها برای شناسایی پروژه‎‌هایی که پتانسیل استفاده از فناوری هوش مصنوعی را دارند، همکاری می‌کند.

انواع ویدیوهای هوش مصنوعی را در هوشیو تماشا کنید

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.