اسپاد سیستم
کسب‌و‌کارهوش مصنوعی در ایران

اسپاد سیستم چه محصولاتی عرضه کرده است؟

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  شرکت اسپاد سیستم که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده در حوز‌ه‌های امنیت و راهکارهای سازمانی به فعالیت می‌پردازد. از جمله خدمات ارائه شده از سوی این شرکت می‌توان به ارائه راهکارهای هوشمند برای صنعت حمل و نقل، ارائه راهکارهای اتوماسیونی برای موسسات آموزش عالی، ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری کسب و کار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی، ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب و کارهای کوچک، ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی و  ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات اشاره کرد. محصول حوزه بینایی ماشین این شرکت پلاک خوان دیدبان نام دارد.

  برخی مشتریان اسپاد سیستم شامل دانشگاه علوم پزشکی ایران، شرکت ایمن گستر ماد، حسابداران خبره، مرکز رشد دانشگاه آزاد قزوین، شرکت پانیذفان، گروه صنعتی کاسپین، دانشگاه آزاد قزوین، دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پتسا صنعت، آزمون فلز پارس، سمت و سوی توسعه ایرانیان، پتروشیمی ‌باختر، سازمان مدیریت صنعتی، ایران ترانسفو، مترو شیراز، دانشگاه صنعتی شریف، سیمان کردستان، صنام الکترونیک، دانشگاه آزاد، شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان، شهرداری تهران، مترو تهران، مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)، ایران خودرو، سازمان تامین اجتماعی، شرکت ملی نفت ایران و معاونت علمی ‌و فناوری ریاست جمهوری می‌شود.

  پلاک‌خوان دیدبان

  نرم افزار پلاک‌خوان خودروی دیدبان در ۴ نسخه پلاک‌خوان سازمانی، پلاک‌خوان ترافیکی و آماری، پلاک‌خوان پارکینگ عمومی‌و پلاک‌خوان مسکونی به بازار عرضه می‌شود.

  از جمله ویژگی‌های پلاک خوان دیدبان می‌توان به اتصال و اخذ اطلاعات از طریق بستر شبکه و اخذ انواع گزارش برحسب پلاک، قابلیت پیگیری و رجوع به اطلاعات کامل ترددها به صورت مستند، نمایش تصاویر زنده دوربین‌ها، کنترل سطوح دسترسی و Login، نمایش ترددهای انجام شده به صورت لیست، نمایش و مدیریت ظرفیت باقیمانده پارکینگ در نسخه مسکونی و سازمانی، اتصال به پرینتر و چاپ قبض با بارکد دوبعدی، ارتباط با گیت و سنسورهای ورود-لوپ مغناطیسی، نمایش اطلاعات مربوط به خواندن پلاک و امکان ثبت دستی پلاک، نمایش اطلاعات مربوط به ورود خودرو شامل پلاک، زمان، بالابردن امنیت تردد در معابر و اتصال و اخذ اطلاعات از طریق بستر شبکه اشاره کرد.

  از جمله سایر محصولات این شرکت شامل نرم‌افزار مدیریت پروژه اسپاد، سامانه مدیریت همایش، همایش ‌بان،نرم‌افزار حسابداری فاکتور ۱۶۹ می‌شود.


  شرکت اسپاد سیستم در یک نگاه

  اسپاد سیستم


  ما فهرستی از شرکت‌های فعال در حوزه بینایی ماشین را گردآوری کرده‌ایم تا در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان این حوزه قرار دهیم. در صورتی که شما نیز اطلاعات تکمیلی در خصوص این شرکت‌ها یا کسب و کارهای دیگری که از قلم افتاده‌اند دارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ارسال نمایید و ما را در تکمیل این فهرست یاری نمایید.
  هوشیو به عنوان پایگاه جامع هوش مصنوعی در ایران، ارائه‌دهنده به‌روزترین اخبار و مقالات این حوزه است.
  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریکا: شناسایی دیپ فیک با ابزار جدید مایکروسافت

  مقاله قبلی

  محصولات و راهکارهای هوشمند داده کاوان هوشمند توسن را بشناسیم

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در کسب‌و‌کار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.