برند
اخبار

بزرگ‌ترین سازمان مجازی هوش مصنوعی تجارت الکترونیک در جهان، صاحب برند شد

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  برند جهانی گردشگری حلال به‌عنوان برند رسمی مسلمانان جهان در سایت رسمی سازمان ملل متحد معرفی شد و به ثبت رسید. این برند که با تشکیل سازمان جهانی گردشگری حلال ایجاد شد، به‌ همت دکتر محمد شریف ملک‌زاده انجام گرفته است. وی به‌عنوان پدر علم نوین گردشگری جهان و مبتکر تئوری MFT شناخته شده است.

  سازمان جهانی گردشگری حلال که با سرمایه یک میلیارد دلاری به‌عنوان بزرگ‌ترین سازمان مجازی هوش مصنوعی تجارت الکترونیک در جهان فعالیت خود را آغاز کرده، تنها سازمانی است که در زمینه کیفیت، سلامت، حلیت و اصالت در حوزه‌های مختلف کالا تمامی استانداردها را رعایت می‌کند و فعالیت ویژه خود را ارائه خدمات به گردشگران در نظر گرفته است.

  برند

  سازمان جهانی گردشگری حلال، فعالیت‌های خود را تنها به حوزه گردشگری حلال بسنده نکرده است، بلکه به شکل انحصاری و با درآمدزایی گسترده ارزی، حوزه‌های مختلف عرضه محصولات و خدمات جهانی حلال را به گردشگران در دستور کار خود قرار داده است. در حقیقت، فعالیت‌های این سازمان، می‌تواند کمک چشمگیری به رشد و پیشرفت صنعت گردشگری قلمداد شود، چراکه این سازمان در سطح جهانی و در همه زمینه‌های تولید محصول و ارائه خدمات گردشگری حلال با هدف اشتغال‌زایی و درآمدزایی گسترده، مشغول به فعالیت است.

  افتخار ثبت سازمان جهانی گردشگری حلال که به‌عنوان اقدامی مؤثر در توسعه صنعت گردشگری محسوب می‌شود، برای ایرانیان و تمامی مسلمانان جهان افتخاری چشمگیر قلمداد می‌شود. همچنین این سازمان تنها سازمان بین‌المللی و انحصاری گردشگری به‌شمار می‌رود که قادر است در زمینه گردشگری حلال، گواهی‌نامه صادر کند.

  جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  سخنگوی ناجا در یک نشست خبری بر مدیریت امنیت جاده‌ای به کمک هوش مصنوعی تأکید ورزید 

  مقاله قبلی

  برداشتن گام‌های عملی به‌زعم کارشناسان هوش مصنوعی تنها راه توسعه این فناوری در کشور است

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.