مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی
رویدادها

برگزاری مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی

  2

  این مدرسه توسط مرکز توسعه مهارت‏‌های اقتصاد دیجیتال (ماد) و با همکاری شتابدهنده هوش مصنوعی همتک و شبکه یادگیری مهارت کی‌ورک، برگزار می‌شود.

  مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی امکان استفاده از آموزش‏‌‌های تخصصی مرتبط با توسعه‌ی کسب و کارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را با استفاده از دانش و تجربه مدرسین اکوسیستم استارتاپی کشور و تمرکز بر مسائل و اولویت‏‌های واقعی بازار کار به‎‌ عنوان محوریت شکل‌گیری تیم‌های استارتاپی را برای شرکت‌کنندگان مهیا کرده است. همچنین ارائه فضای استقرار برای آموزش‎های تخصصی و منتورینگ در طول دوره، سنجش توان فردی به‌ منظور تشکیل تیم‏‌های استارتاپی و معرفی ایده‌ها و تیم‌های برتر به شتابدهنده‌ها و نهادهای حمایتی از دیگر امکاناتی است که توسط این مدرسه ارائه می‌گردد.

  مدرسه استارتاپی هوش مصنوعی در حدود ۱۰۰ ساعت آموزش به‌صورت مجازی برگزار می‌کند و پس از تیم‌سازی امکان شرکت در کارگاه‌ها به‌ شکل حضوری و کار گروهی بر روی ایده‌ها نیز امکان‌پذیر شده است.

  این مدرسه با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شده و مبلغ ثبت‌نامی که برای آن در نظر گرفته شده، با حمایت ۴۰ درصدی ستاد اعلام گردیده است.

  از لینک زیر می‌توانید ثبت نام کنید:

  keywork.ir/startup-school

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید.

  سرمایه گذاری در حوزه هوش مصنوعی دو برابر می‌شود

  مقاله قبلی

  کاربرد هوش مصنوعی در مدیریت منابع انسانی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  2 نظرات

  1. ممنون از اطلاع رسانیتون

   1. خواهش میکنم
    موفق باشین? ?

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *