اخبارکاربردهای هوش مصنوعیهوش مصنوعی در ایران

برگزاری وبینار تخصصی هوش مصنوعی در گردشگری

  0
  زمان مطالعه: < 1 دقیقه
  وبینار تخصصی هوش مصنوعی در گردشگری با تمرکز بر مدیریت موزه  شنبه ۲۹ آذر ماه ساعت ۲۰  به صورت آنلاین برگزار می‌شود. این وبینار توسط جامعه گردشگری الکترونیکی ایران و با همکاری معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، ایکوم ایران، و کمیته کسب‌وکارهای نوین گردشگری اتاق بازرگانی ایران برگزار خواهد شد. در این وبینار تخصصی قرار است در مورد این موضوع بحث و تبادل نظر شود که هوش مصنوعی به عنوان بخش مهمی از فناوری‌های انقلاب چهارم صنعتی، چگونه صنعت گردشگری را متحول خواهد کرد.

  در وبینار هوش مصنوعی در گردشگری دکتر یحیی تابش، استاد مدعو دانشگاه‌های استنفورد و برکلی درمورد  این فناوری نوین و چگونگی به کارگیری آن در صنعت گردشگری صحبت خواهد کرد.

  همچنین دکتر محیط طباطبایی، معاون اسبق سازمان میراث فرهنگی و رئیس کمیته ایکوم ایران و دکتر حسن تقی‌زاده انصاری رئیس جامعه گردشگری الکترونیکی ایران، به عنوان میزبان در این وبینار حضور دارند و به تبادل نظر درمورد ظرفیت‌های صنعت گردشگری در توسعه پایدار، ضرورت همگام‌سازی این صنعت با فناوری‌های روز جهان و بسترسازی به منظور افزایش خلاقیت، رشد و نوآوری در بخش‌های مختلف صنعت گردشگری و مدیریت موزه‌ها، به گفتگو و تبادل نظر خواهند پرداخت.

  شرکت در این وبینار برای کلیه‌ی علاقمندان آزاد و رایگان است.

  لینک ورود

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  مدرسه زمستانی کالج تخصصی هوش مصنوعی پارت

  مقاله قبلی

  ۸ زن پیشرو در حوزه هوش مصنوعی

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در اخبار

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.