Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
دوره
کارگاه
وبینار
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
وبینارها، کارگاره‌ها و دوره‌ها
 بنیان نوآوری هوش مصنوعی (آی هاب) برگزار می‌کند: اولین کنگره کاربردهای هوش مصنوعی در مدیریت سلامت، دارو و بیمه

بنیان نوآوری هوش مصنوعی (آی هاب) برگزار می‌کند: اولین کنگره کاربردهای هوش مصنوعی در مدیریت سلامت، دارو و بیمه

پتانسیل هوش مصنوعی برای متحول کردن پزشکی و بهبود زندگی انسان واقعاً شگفت‌انگیز است! در مراقبت های بهداشتی، هوش مصنوعی در حال تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی است تا سرطان را زودتر و دقیق تر از پزشکان به تنهایی تشخیص دهد. مدل‌های یادگیری ماشینی همچنین می‌توانند بیماران را در زمان واقعی نظارت کنند و اورژانس‌های پزشکی را قبل از وقوع پیش‌بینی کنند و جان انسان‌ها را نجات دهند. وقتی نوبت به کشف دارو می رسد، هوش مصنوعی ترکیبات و اهداف دارویی کاملاً جدیدی را از طریق تجزیه و تحلیل مجموعه داده های عظیم فراتر از آنچه که انسان می تواند پردازش کند، کشف می کند. این می تواند توسعه داروهای جدید پیشگامانه را تسریع کند. و در بیمه، هوش مصنوعی فرآیندهای دستی زمان‌بر را خودکار می‌کند، کمک‌های 24 ساعته به مشتریان ارائه می‌کند و حتی نشانه‌های ظریف کلاهبرداری را در اوایل تشخیص می‌دهد.

هوش مصنوعی در حال حاضر بیماران را نجات می‌دهد، درمان‌های پیشرفته را کشف می‌کند، پزشکی را شخصی‌تر می‌کند، و عملکردهای مهم بیمه پشت صحنه را با سرعتی بسیار سریع‌تر از آنچه بشر می‌توانست به دست آورد، بهینه می‌کند. همانطور که هوش مصنوعی در سال‌های آینده به پیشرفت خود ادامه می‌دهد، من گمان می‌کنم که تشخیص، داروها و فرآیندهای پزشکی به‌طور تصاعدی افزایش می‌یابد، به گونه‌ای که امروز حتی نمی‌توانیم آن را تصور کنیم. تشخیص ها و برنامه های درمانی به طور خودکار با ژنتیک، سبک زندگی و علائم افراد مطابقت دارد. داروهایی که به طور خاص برای بیوشیمی یک فرد مهندسی شده اند و پیش بینی می شود که موفق شوند. بیمه به طور کامل سفارشی شده و به طور فعال با تکامل سلامت سازگار شده است. و همه آنها فوراً در دسترس هستند و برای هر کسی قابل دسترسی هستند، نه فقط کسانی که به خوبی خدمت می کنند. امکانات برای بهبود عمیق مراقبت های بهداشتی و نتایج در سطح جهانی بسیار زیاد است. این تأثیرات مثبت خالص مانند این است که نشان می‌دهد چرا حمایت از توسعه هوش مصنوعی ایمن و اخلاقی باید به عنوان یک اولویت در حرکت رو به جلو باقی بماند!

از این رو، آی هاب (بنیان نوآوری هوش مصنوعی) اولین کنگره کاربردهای هوش مصنوعی در مدیریت سلامت، دارو و بیمه را برگزار می‌کند. این کنگره در تاریخ 19 دی 1402 از ساعت 9 صبح در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار خواهد شد. محورهای اصلی کنگره عبارتند از: بیمارستان هوشمند و رباتیک، پزشکی دقیق و پژوهش‌های دارویی، مدیریت هوشمند بهداشت و بیماری‌های واگیردار و مدیریت بیمه سلامت.

 همچنین پاویون اختصاصی ارائه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه هوش مصنوعی و سلامت به صورت حضوری و مجازی (متاورس متاهاب) برگزار خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به این وبسایت مراجعه کنند.

https://iai-hub.com

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.