جستجو
Generic filters
Filter by دسته‌ها
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 همت دانشگاه شهید بهشتی برای تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی

همت دانشگاه شهید بهشتی برای تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی

دانشگاه شهید بهشتی تصمیم دارد با تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی زیرساخت‌های فناوری و اطلاعات در جهت رفع تاثیرات منفی کووید ۱۹ را فراهم کند.

علی اکبر افضلیان، معاون آموزشی دانشگاه شهید بهشتی، در جشنواره آموزش دانشگاه که به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد، در ارتباط با همت دانشگاه برای تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی گفت: «متناسب با شرایط جدید مبنی بر همه‌گیری کرونا، تمهیداتی در نظر گرفته شده تا تمام زیرساخت‌‎های فناوری و اطلاعات دانشگاه در جهت رفع این مساله و تجهیز برای بهره بردن از مدل جدیدی از آموزش عالی به کار گرفته شود.» او مدعی شده حتی اگر این وضع یک سال دیگر هم تداوم داشته باشد، با بهره‌برداری بهینه و بهبود زیرساخت‌ها به تداوم فعالیت‌های دانشگاهی پرداخته خواهد شد. بنا بر ادعای افضلیان، آموزش هوشمند، تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی، طرح موک بهشتی، طرح پژوهشی تدوین الگوی توسعه آموزش دانشگاه با تاکید بر پارادایم یادگیری الکترونیکی برخی از طرح‌های جدید هستند که برای تسهیل شرایط کنونی، در دست بررسی قرار گرفته‌اند.

تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی

یکی دیگر از سخنرانان این مراسم دکتر ابراهیم مقدم، مدیر برنامه‌ریزی و ارزیابی آموزشی دانشگاه بود که در خصوص تصمیم دانشگاه برای تربیت انبوه متخصص هوش مصنوعی صحبت‌هایی داشت. وی «نهادینه‎‌سازی هوش مصنوعی و آموزش هوشمند»، استفاده از فناوری‌های نوین در آموزش و همچنین نحوه بهره‌گیری از هوش مصنوعی و توسعه نرم‌افزارها را مورد بررسی قرار داد.

۲۷ مدرس برگزیده آموزشی و ۱۹ عضو هیات علمی در بخش تجارب قابل تقدیر در آموزش مجازی و ۵ واحد برگزیده در این جشنواره معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. همچنین در بخشی دیگر از این مراسم یاد و خاطره ۴ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه که در سال ۱۳۹۹ فوت کردند، گرامی داشته شد و همچنین از ۱۷ عضو هیئت علمی که در همان سال بازنشسته شدند، تجلیل شد.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید.

مقاله ما چطور بود؟

میانگین امتیاز / ۵. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها