روابط بین‌الملل
رویدادها

«بررسی حقوق و روابط بین‌الملل در عصر هوش مصنوعی» به طور مجازی برگزار می‌شود

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  انجمن‌های علمی دانشجویی حقوق و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، جلسه‌ای با عنوان «حقوق و روابط بین‌الملل در عصر هوش مصنوعی» را برگزار می‌کنند.

  در این جلسه که در روز سه‌شنبه بیست و سوم آذر ماه ۱۴۰۰ در ساعت ۱۹:۳۰ برپا می‌شود، محمد مهدی سیدناصری، فعال حقوقی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی و نیز سینا دامی، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و متخصص در حوزه‌های یادگیری عمیق و داده‌کاوی، سخنرانی می‌کنند و موضوعاتی از جمله چشم‌انداز هوش مصنوعی و چالش‌های این فناوری را مورد بررسی قرار می‌دهند.

  دکتر محمدمهدی سیدناصری، فعال حقوقی و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی پرند است که تا به حال، هجده عنوان کتاب حقوقی تألیف کرده است. این استاد دانشگاه، پیش از این در خصوص موضوعات حقوقی و اقتصادی نیز جلساتی را برگزار کرده است.

  روابط بین‌الملل

  دکتر سینا دامی نیز استادیار گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب است. وی عضو انجمن سیستم‌های هوشمند ایران و عضو کمیته داوری کنفرانس ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران تحت حمایت (IEEE) و همچنین عضو کمیته علمی همایش ملی پژوهش‌های نوین در مهندسی و علوم کاربردی است.

  شایان ذکر است، سال گذشته به مناسبت هفته پژوهش و به همت معاونت پژوهش و فناری و باشگاه پژوهشگران تهران غرب، دو وبینار از سوی انجمن‌های علمی دانشجویی حسابداری و کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب به صورت مجازی برگزار شد. اولین وبینار مجازی گروه حسابداری این دانشگاه با عنوان «وبینار تخصصی استانداردهای نوین حسابداری ایران، استاندارد ۳۴، ۳۶ و ۳۷» و وبینار دوم از سوی انجمن علمی کامپیوتر این دانشگاه با موضوع «بینایی ماشین و پردازش تصویر» برگزار شد. در این وبینار مقرر شد کارگاه‌های تخصصی مجازی نیز از سوی انجمن کامپیوتر برگزار شود.

  لازم به ذکر است جلسه «حقوق و روابط بین‌الملل در عصر هوش مصنوعی» به صورت مجازی و از طریق ادوبی کانکت برپا می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از آدرس http://elearning.wtiau.ac.ir/lawho140009 در این جلسه حضور به هم رسانند. همچنین علاقه‌مندان و دوستداران به خصوص در رشته‌های کامپیوتر، هوش مصنوعی و حقوق و روابط بین‌الملل می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۱۱۵۲۹۷۳۴ تماس بگیرند.

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۱ میانگین: ۲]

  پنتاگون می‌خواهد از هوش مصنوعی برای پیش بینی اتفاقات پیش از وقوع آن‌ها استفاده کند

  مقاله قبلی

  پژوهشگران داده‌های هوش مصنوعی قندگان شناسی را آماده می‌کنند

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.