40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی باعث ایجاد محتوای بهتر می‌شود

دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی باعث ایجاد محتوای بهتر می‌شود

از زمان توسعه­ دستیار نوشتاری و ابزارهایی که میزان سرقت ادبی متن را چک می­‌کنند تاکنون راه زیادی طی شده است. امروزه، ابزارهای نوشتن آنلاین از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، تجزیه و تحلیل و پردازش زبان طبیعی برای خلق ایده‌­های جدید، بررسی لحن و داستان­‌های ساختارمند استفاده می­‌کنند. همچنین، ظهور GPT-3 انقلابی کامل در اکوسیستم محتوا ایجاد کرده است.

اکنون بازار، مملو از دستیار نوشتاری است که ادعا می‌­کنند از هوش مصنوعی استفاده می­­‌کنند. با این حال، با استفاده از دستیار نوشتاری مناسب که از هوش مصنوعی قدرت می‌گیرند، کسب‌و‌کارها و کاربران اکنون می­‌توانند محتوای عاری از خطا و قاعده‌مند خلق کنند.

در اینجا فهرستی از چندین دستیار نوشتاری مجهز به هوش مصنوعی برای کمک به کسب‌و‌کارهایی که به دنبال خلق محتوای بهتر در سال 2021 هستند را به شما معرفی می‌کنیم.

دستیار نوشتاری

AI Writer

AI Writer یک دستیار نوشتاری است که با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده تا محتوای جدیدی برای کاربران تولید کند. این ابزار توسط معماران داده‌­ها توسعه داده شده و دارای ویژگی­‌های نوشتن خودکار و تولید متن برای تولید محتوای بدون خطا بر اساس عناوین داده شده کاربران است. قابلیت­‌های هوش مصنوعی این ابزار به کاربران این امکان را می‌­دهد تا مقاله‌­ای را که قبلاً نوشته شده است با استفاده از ابزارtext spinner مجدداً بازنویسی کنند. همچنین با این ابزار، پروژه‌­های وبلاگ­نویسی خودکار راحت‌تر پیش می‌روند، جایی که API آن فقط با چند خط کد به کاربران کمک می‌­کند. ادعا شده است با کنترل کامل نرم افزار، می­‌توان تا 33٪ از زمان کاربران را ذخیره کرد.

Wordtune

اخیرا یک آزمایشگاه هوش مصنوعی یک دستیار نوشتاری لحن کلمه که مبتنی بر هوش مصنوعی است توسعه داده است. فناوری یادگیری عمیق به کار رفته در این ابزار، تلاش می‌­کند تا آنچه را که کاربر به دنبال گفتن آن است بفهمد تا روش­‌هایی را پیشنهاد بدهد که سخنان کاربر شفاف­تر، قانع­‌کننده‌­تر و معتبرتر شود. به گفته توسعه‌­دهندگان، این ابزار، پارادایم نوشتاری جدیدی را ارائه می‌­دهد که در آن همکاری مبتنی بر سعی و خطای ماشین‌­ها و انسان‌­ها در کنار هم منجر به تولید محتوا می‌شود. همچنین این ابزار، متن شما را با میلیون‌­ها جمله مشابه که توسط منابع معتبر در سراسر وب نوشته شده مقایسه می­‌کند.

WritingAssistant

ابزار دستیار نوشتاری، همان‌طور که از نامش پیداست یک نرم‌­افزار بهبود نوشتن است که از هوش مصنوعی پیشرفته و فناوری پردازش زبان طبیعی برای ارزیابی و تقویت نوشتار استفاده می­‌کند. این کار در دو سطح انجام می شود: ابتدا، خطاها و ارائه پیشنهادات مبتنی بر دستور زبان و سپس و کمک به افزایش کیفیت متن با استفاده از از معیارهای انسجام. این ابزار  همراه با ابزار  EssayGradingAssistant از هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل مقاله از  جنبه‌­های مختلف همچون دستور زبان انسجام و کیفیت محتوا استفاده می‌­کند.

Articoolo

آرتیکولو یک ابزار محتواساز دیگر و یک دستیار نوشتاری است که با به کارگیری هوش مصنوعی این توانایی را پیدا می­‌کند که مانند مغز انسان کار کند. الگوریتم  این ابزار با تجزیه و تحلیل و فهم زمینه موضوع، بهترین منابع پایه را پیدا می‌­کند، احساسات را استخراج می‌­کند و کلمات کلیدی اساسی را برای مقاله ارائه می‌­دهد. این نرم‌­افزار مجهز به هوش مصنوعی، محتوای مرتبط را بر اساس احساسات و کلمات کلیدی پیدا کرده و آن را در یک متن منسجم بازسازی می‌­کند. سپس این متن با استفاده از فناوری پردازش زبان طبیعی بازنویسی می‌­شود تا شناسایی معنایی چند مرحله‌­ای  و تأیید خوانایی آن انجام شود.

Writer

Writer یک نرم افزار ویرایش مبتنی بر هوش مصنوعی و یک دستیار نوشتاری است که یک تیم تحریریه می‌­تواند از آن استفاده کند. این تیم باید دستورالعمل های خود را تعریف کند و سپس هوش مصنوعی تمام ناهمخوانی‌­ها و خطاهای موجود در نوشتن را که به طور بالقوه می‌­تواند به تصویر برند آسیب برساند، شناسایی می‌کند. هوش مصنوعی این نرم­‌افزار می‌­تواند لحن مقالات و متون را رسمی کند و آن را بسیار جذاب‌­تر کند و پیشنهادهایی برای بازنویسی جملات بیش از حد پیچیده بدهد. Writer علاوه بر کمک به بازنویسی محتوای وب­سایت و مقالات رسانه‌­ای، به ایجاد قراردادهای حقوقی، مواد آموزشی و سایر اسناد مربوط به منابع انسانی نیز کمک می‌­کند.

ShortlyAI

ShortlyAI یک دستیار نوشتن خلاق است که برای کاربران مقاله و مطالب تولید می‌کند. این ابزار پیشرفته هوش مصنوعی که بر اساس  مدل GPT-3 OpenAI ساخته شده، می‌تواند فرایند نوشتن را آسان‌­تر و سریع­‌تر کند و به کاربران کمک کند تا مواقعی را که نوشتن برای آن ها سخت می‌­شود راحت‌تر پشت‌سر بگذارند. همچنین این الگوریتم نه تنها داستان آغاز شده توسط کاربر را ادامه می‌­دهد، بلکه ایده‌­های خلاقانه جدیدی برای پروبال دادن به داستان ارائه می‌دهد. هوش مصنوعی قادر است در کسری از ثانیه متن تولید کند.

Textio

ادعا می شود که Textio یک دستیار نوشتاری پیشرفته است. این ابزار به طور خاص برای بخش‌های منابع انسانی طراحی شده است. ظرفیت‌های هوش مصنوعی در هر مرحله از استخدام راهنمای قدرتمندی را برای تمام محتوای یک برند ارائه می‌دهد.

انواع کاربردهای هوش مصنوعی در صنایع مختلف را در هوشیو بخوانید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]