دوره آموزشی تشخیص اشیا
رویدادها

آکادمی ماد برگزار می‌کند: دوره آموزشی تشخیص اشیا

0
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

تشخیص اشیاء یک روش بینایی کامپیوتر برای تعیین نوع و مکان اشیا در تصاویر یا فیلم‌ها است. برخلاف بازشناسی اشیا، در این دسته از الگوریتم‌ها ممکن است چند شیء مختلف در تصویر وجود داشته باشند که به جای برنده اعلام کردن تنها یک شیء باید تمام اشیا داخل تصویر را تشخیص داده و مکان دقیق آن‌ها را مشخص کنیم.
از مهم‌ترین کاربردهای الگوریتم‌های تشخیص اشیا می‌توان به کاربردی که در خودروهای بدون سرنشین دارد اشاره کرد. این فناوری همچنین در زمینه‌های مختلف دیگر مانند نظارتی، تحلیل تصاویر پزشکی و سایر زمینه‌های دیگر کاربرد دارد.
اگر با این توضیحات به تکنولوژی تشخیص اشیا علاقه‌مند شدید، یا مشتاق شدید که درباره‌اش بیشتر بدانید و بیاموزید، خبر خوش برای شما این است که آکادمی ماد با حمایت مرکز رشد و نوآوری علامه، کلس ویژن، سایتک، شناسا، کی ورک و پلتفرم راه نوآوری، قرار است یک دوره آموزشی تشخیص اشیا برگزار خواهد کرد.

دوره آموزشی تشخیص اشیا

این دوره قرار است به صورت رایگان و در تاریخ ششم تیرماه برگزار شود. شرکت در این دوره آموزشی تشخیص اشیا بدون آزمون ورودی است و کافیست علاقه‌مندان مشتاق به شرکت در دوره آموزشی تشخیص اشیا رزومه‌شان را ارسال کنند تا در صورت واجد شرایط بودن، مجوز گذراندن دوره را کسب کنند. مدرس دوره علیرضا اخوانپور است. وی که خود دانش‌آموخته رشته مهندسی نرم‌افزار است، سابقه تدریس در حوزه‌های بینایی کامپیوتر، یادگیری عمیق، برنامه‌نویسی و غیره در دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه آزاد و دیگر دانشگاه‌ها را دارد و قرار است در این دوره موارد زیر را آموزش دهد:

مؤسسه IBM برگزار می‌کند: آموزش رایگان چت‌بات‌های هوش مصنوعی بدون برنامه‌نویسی

– Convolutional Implementation of Sliding Windows
– Bounding Box Predictions
– Intersection Over Union
– Non-max Suppression
– Anchor Boxes
– R-CNN
– Faster R-CNN
– YOLO & SSD

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره باید از طریق لینک زیر اقدام کنند:

ارسال رزومه

آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

 

این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نخستین شهر هوشمند کشور به تائید اتحادیه بین‌المللی ارتباطات رسید

مقاله قبلی

محاسبه شباهت معنایی بین دو متن نوشتاری با PyTorch و SentenceTransformers

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

بیشتر در رویدادها

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.