دوره رایگان هوش مصنوعی
رویدادها

IBM برگزار می‌کند: دوره رایگان هوش مصنوعی؛ هوش مصنوعی برای همه

  0
  زمان مطالعه: ۳ دقیقه

  دوره رایگان هوش مصنوعی برای همه، بدون شک فرصت خوبی برای شناخت درست و مبانی این رشته است. چرا که ابرشرکت IBM  تحول کسب‌و‌کار و فناوری‌های هوش مصنوعی را در جایگاه جهانی رهبری می‌کند. این سازمان از طریق یک پلتفرم ابری هیبریدیِ باز و هوش مصنوعی، به مشتریانش در بیش از ۱۷۰ کشور در سرتاسر جهان خدمت‌رسانی می‌کند.

  حال ابرشرکت ‌IBM که خودش یکی از بنیان‌گذاران فناوری هوش مصنوعی است، اقدام به برگزاری دوره رایگان هوش مصنوعی برای آشنایی با اصول و فنون نخستین هوش مصنوعی کرده است. در این دوره با درک کاربردها و مفاهیم کلیدی آن، می‌آموزید که به راستی هوش مصنوعی چیست؛ مفاهیمی همچون یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی.

  زمان دوره رایگان هوش مصنوعی نزدیک به ۴ هفته طول می‌کشد و در هر هفته، شما ۱ تا ۲ ساعت جلسه آموزشی خواهید داشت. شیوه اجرای به صورت خودآموز است و شما با سرعت خودتان و بر اساس شرایط گوناگون زندگی شخصی خود، در آن شرکت و پیشرفت می‌کنید. هم‌چنین هیچ هزینه‌ای برای گذراندن این دوره نباید بپردازید و شرکت در آن رایگان است. این دوره در تاریخ ۳۰ آپریل شروع می‌شود و تاکنون ۱۰۶۹۹۱ نفر در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

  آشنایی با دوره رایگان هوش مصنوعی برای همه

  لطفا توجه داشته باشید فراگیرانی که دوره رایگان هوش مصنوعی شرکت IBM را با موفقیت به پایان برسانند، می‌توانند نشان مهارت این دوره را دریافت کنند. مدرک این دوره رسمی،  قابل تأیید و دیجیتالی است که دانش و مهارت‌هایی که در این دوره کسب کرده‌اید را نشان می‌دهد.

  در این دوره شما یاد خواهید گرفت که هوش مصنوعی چیست، کاربردها و موارد استفاده آن کدامند و این‌که چگونه زندگی ما را دگرگون می‌کند. شما مفاهیم اساسی هوش مصنوعی، از جمله یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و شبکه های عصبی مصنوعی را خواهید آموخت و و همچنین موارد استفاده و کاربردهای هوش مصنوعی را بررسی خواهید کرد.

  در این دوره شما با نگرانی‌های فکری پیرامون هوش مصنوعی، از جمله «اخلاق، فلسفه، مشاغل و تأثیرات آن بر جامعه» آشنا خواهید شد. با این دوره، نگاهی اجمالی به آینده خواهید داشت و برای شروع یک حرفه مرتبط با هوش مصنوعی مشاوره دریافت خواهید کرد. همچنین با انجام یک پروژه کوچک هوش مصنوعی کارکرد دقیق هوش مصنوعی را یاد خواهید گرفت. دوره رایگان هوش مصنوعی برای همه، به هیچ‌گونه تخصص برنامه‌نویسی یا دانش رایانه‌ای نیاز ندارد و برای معرفی مبانی و اصول نخستین هوش مصنوعی به هر کسی طراحی شده است، خواه پیشینه دانش رایانه‌ای داشته باشید، خواه نداشته باشید.

  دوره رایگان هوش مصنوعی

  دوره رایگان هوش مصنوعی در یک نگاه

  برگزار کننده: IBM

  موضوع: دانش رایانه

  سطح: مقدماتی

  پیش‌نیاز: ندارد

  زبان: انگلیسی

  زیرنویس: انگلیسی

  مدرک:   گواهینامه حرفه‌ای در مبانی هوش مصنوعی

  گواهینامه حرفه‌ای در فناوری‌های ضروری برای تجارت

  گواهینامه حرفه‌ای در هوش مصنوعی کاربردی

  مفاهیمی که در دوره هوش مصنوعی برای همه می‌آموزید

  • هوش مصنوعی چیست؟
  • کاربردها و موارد استفاده از هوش مصنوعی کدامند؟
  • هوش مصنوعی چگونه زندگی ما را دگرگون می‌کند؟
  • اصطلاحاتی مانند یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و شبکه‌های عصبی چه هستند؟
  • فلسفه و نگرانی‌های اخلاقی پیرامون هوش مصنوعی چیست؟
  • توصیه‌های کارشناسان در مورد یادگیری و شروع یک حرفه در هوش مصنوعی کدامند؟

  این سرفصل‌ها را «راو آهوجا» مدیر برنامه جهانی IBM در دوره رایگان هوش مصنوعی برای همه، به شما آموزش خواهد داد.

  لازم به ذکر است به دلیل محدودیت در دسترسی IP ها، ضروری است داوطلبان با استفاده از فیلترشکن اقدام به ثبت‌نام کنند و همچنین سعی کنند اکانت خود را با IP غیر از ایران ایجاد کنند.

  برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید:

  اطلاعات بیشتر

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۴ میانگین: ۳]

  فرایند کشف دارو با ارائه مولکول‌های جدید

  مقاله قبلی

  ارائه چهار محصول نوین هوش مصنوعی توسط اپراتور دانش‌بنیان آتی‌ساز

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.