40 گام به سوی آینده‌ای هوشمند - مجموعه وبینارهای رایگان در حوزه هوش مصنوعی
Filter by دسته‌ها
chatGTP
آموزش هوش مصنوعی و انواع آن
آموزش‌های پایه‌ای هوش مصنوعی
اصول هوش مصنوعی
پایتون و ابزارهای یادگیری عمیق
کتابخانه‌ های یادگیری عمیق
یادگیری با نظارت
یادگیری بدون نظارت
یادگیری تقویتی
یادگیری عمیق
یادگیری نیمه نظارتی
آموزش‌های پیشرفته هوش مصنوعی
بینایی ماشین
پردازش زبان طبیعی
پردازش گفتار
چالش‌های عملیاتی
داده کاوی و بیگ دیتا
رایانش ابری و HPC
سیستم‌‌های امبدد
علوم شناختی
دیتاست
اخبار
تیتر یک
رسانه‌ها
آموزش پردازش زبان طبیعی
آموزش علوم داده
اینفوگرافیک
پادکست
ویدیو
رویدادها
کاربردهای هوش مصنوعی
کسب‌و‌کار
تحلیل بازارهای هوش مصنوعی
کارآفرینی
هوش مصنوعی در ایران
هوش مصنوعی در جهان
 تاریخ آزمون دکتری هوش مصنوعی در علوم پزشکی مشخص شد

تاریخ آزمون دکتری هوش مصنوعی در علوم پزشکی مشخص شد

آزمون دکتری هوش مصنوعی در علوم پزشکی در نوبت عصر یکشنبه ششم تیرماه برگزار خواهد شد. این رشته یکی از رشته‌های جدیدالتاسیس گروه علوم پزشکی است. آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته‌های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در روزهای پنجم، ششم و هفتم تیرماه به دو روش الکترونیکی و کاغذی برگزار خواهد شد.

بنابر تصمیمی که شورای سنجش و پذیرش وزارت بهداشت اتخاذ کرده است آزمون رشته‌های نوبت سوم یعنی صبح روز یکشنبه ششم تیر ماه 1400 به‌صورت الکترونیک در دانشگاه‌های محل حوزه آزمون برگزار می‌شود و بقیه رشته‌ها به‌صورت کاغذی خواهد بود. بنابراین آزمون دکتری رشته هوش مصنوعی در علوم پزشکی که در نوبت عصر یکشنبه ششم تیرماه برگزار خواهد شد نیز کاغذی خواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون، از ساعت 10 صبح دوشنبه سی‌ویکم خرداد ماه تا ساعت 12 شب جمعه چهارم تیرماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل بارگیری است. طبیعتاً داوطلبانی که کارت ورود به آزمون را نداشته باشند امکان حضور در آزمون را نخواهند داشت.

[irp posts=”7772″]

مانند آزمون‌های مشابه دیگری که در دوره کرونا برگزار شده است، پیش از این آزمون نیز داوطلبان باید فرم خوداظهاری مربوط به بیماری کرونا را پر کنند.همچنین بخش مصاحبه آزمون دکتری قرار است در نیمه دوم آبان ماه به‌صورت حضوری برگزار شود.

دکتری هوش مصنوعی در علوم پزشکی از رشته‌های جدید در دانشگاه‌های ایران است که به‌تازگی مجوز راه‌اندازی‌اش صادر شده است. همین چند ماه پیش بود که باقری‌فرد، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر راه‌اندازی دکتری هوش مصنوعی در علوم پزشکی را داد. به گفته او برای سال آینده سه نفر در این رشته پذیرش شوند. تاسیس رشته هوش مصنوعی در علوم پزشکی نشان می‌دهد که ماهیت بین‌رشته‌ای هوش مصنوعی در این مورد به‌خوبی درک شده است و قرار است این رشته به کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی بپردازد.

این رشته با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شده است و قرار است تدریس دروس این رشته جدید را نیز اعضای هئیت علمی این دو دانشگاه بر عهده بگیرند.

جدیدترین اخبار هوش مصنوعی ایران و جهان را با هوشیو دنبال کنید

میانگین امتیاز / 5. تعداد ارا :

مطالب پیشنهادی مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
[wpforms id="48325"]