دیجی‌نکست
رویدادها

ثبت‌نام کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌نکست آغاز شد

  0
  زمان مطالعه: ۲ دقیقه

  پنجمین دوره کمپ استارتاپی دیجی‌نکست قرار است تابستان امسال برگزار شود. بنابر اطلاعیه‌ای که در سایت دیجی‌نکست منتشر شده است متقاضیان تا ۱۱ تیرماه ۱۴۰۰ فرصت دارند در این کمپ استارتاپی ثبت‌نام کنند.
  پس از اتمام فرایند ثبت‌نام، از تاریخ ۱۲ تا ۱۸ تیر ماه از متقاضیان برای شرکت در آزمون دعوت می‌شود. بازه زمانی مصاحبه و بررسی رزومه پذیرفته‌شدگان نیز ۱۹ تا ۲۶ تیرماه است.
  نهایتاً، متقاضیانی که این مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند وارد مرحله تیم‌سازی می‌شوند. در واقع تیم‌سازی به معنای آغاز رسمی کمپ هوش مصنوعی است. بنابر آنچه که در سایت دیجی‌نکست آمده است فرایند تیم‌سازی در این کمپ با کمک افراد متخصص و با استفاده از روش‌های گیمیفیکیشن و شخصیت‌شناسی انجام می‌شود.
  پس از تیم‌سازی، تیم‌ها باید ایده‌یابی را شروع کنند، در این مرحله مشاوران و متخصصانی که با دیجی‌نکست همکاری دارند به تیم‌ها کمک می‌کند تا ایده‌های بهتری بیابند.

  دیجی‌نکست

  در پایان کمپ روزی به‌عنوان پیچ‌دی (Pitch Day) تعیین می‌شود. در کمپ تابستانه امسال ۷ شهریور برای این کار تعیین شده است. در این روز مدیران شرکت‌های مختلف ازجمله دیجی‌کالا در محل برگزاری کمپ شرکت می‌کنند و تیم‌ها باید بتوانند از ایده، کارهای فنی که انجام داده‌اند، محصول و بازار خود دفاع کنند و بتوانند مدیران را برای سرمایه‌گذاری در ایده‌هایشان قانع کنند.
  پس از اتمام این مرحله، مدیران کسب‌وکارها جلسه‌ای برگزار می‌کنند و ایده‌ها و تیم‌های برتر را انتخاب می‌کنند.
  دیجی‌نکست مرکز نوآوری دیجی‌کالا در استارتاپ‌های هوش مصنوعی است که هدفش حمایت از نخبگان برای توسعه فناوری‌های پیشرفته است. کمپ‌ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌نکست یکی از برنامه‌های این مجموعه است که با هدف شناسایی ایده‌ها و تیم‌های خلاق در زمینه هوش مصنوعی برگزار می‌شود. این کمپ هر سال دو بار، هر تابستان و زمستان، برگزار می‌شود.
  دیجی‌نکست علاوه بر کمپ تابستانه هوش مصنوعی برنامه‌های آموزشی و پژوهشی دیگری نیز برگزار می‌کند.

  علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام از طریق لینک زیر اقدام کنند:

  ثبت‌نام

  آخرین اخبار و رویدادهای هوش مصنوعی را با هوشیو دنبال کنید

  این مطلب چه میزان برای شما مفید بوده است؟
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دستاورد محقق ایرانی: کاربرد هوش مصنوعی در صنعت نفت برای رفع مشکلات میادین نفتی

  مقاله قبلی

  دفترچه راهنمای کتابخانه Matplotlib در پایتون؛ آموزش کامل مصور‌سازی داده‌ها

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  بیشتر در رویدادها

  نظرات

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.